Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele in asteptarea aniversarii lor!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 286
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare[flo]

black, ieri am fost dupa actele de franta, a avut marius reuniune veterinara si ne=am dus si noi cu el unde am stat, am facut 600 de km[:I] asa ca te rog pune motivat[:D]

kokiy, zici de subiectul ala cu perlele membrilor, sper ca nu ti-a placut ideea sa fim scrisi nominal cu toate greselile[q]

mie sincer mi s=a parut aberant de tot, dar nu am vrut discutii.adica se legau de stilul fiecaruia in parte.

mie de exemplu nu imi place sa scriu foarte mult, is mai repezita de felul meu, si nu citesc ce am scris sa corectez.cat despre gramatica limbii sincer am invatat in 10 ani de occident, ca nu poti cataloga un om dupa anumite aspecte[:I]

plus ca aici toata lumea se tutuieste, in spania la fel, doar acasa cu sarut-mana sau sa iti rup mana[alcool]

mai trec[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

Olim, subiectul denizelei era haios daca se pastrau anumite limite ,era clar ca nu trebuia luata in calcul gramatica,ci stilul de abordare dintr-un mesaj ... intradevar s-a sarit calu' la un moment,iar faza ca unele vaneaza paragrafe intregi e [alcool]

 

M-a speriat Razvanu' meu,are o energie in el ...astazi in parc s-a dat cu nasul de tobogan,i-a curs si sange ...are vanatai pe picioare de zici ca-i batut ...vrea el sa faca totul singur...spune ca se duce la baie si face pe acolo tot felul de prostioare,desfasoara rola de hartie sa-si faca piste la masini [:D],mai nou se uda pe cap,astazi l-am speriat ca o sa-l bag cu capul in chiuveta sub jet de apa,macar sa se spele pe cap ca lumea [:D]...astazi mi-a mancat sufletul ,am cedat nervos [bang]

 

Apropo,voua nu v-am aratat gasca mea[:D]

Razvan si Claudia

https://picasaweb.google.com/103761393193733316086/MyPets#5611461647494420370

Tedy https://picasaweb.google.com/103761393193733316086/MyPets#5606914501548468066

si Jack https://picasaweb.google.com/103761393193733316086/MyPets#5606915684786283890 ... https://picasaweb.google.com/103761393193733316086/MyPets#5606916474711699330

 

Weekend placut! [flo] [pup]

 

******************************

"Cel ce lupta cu monstri ar trebui sa aiba grija sa nu devina unul"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black azi toata ziua mi-am dorit sa pot ajunge in timp util sa iti pot canta un La Multi Ani din toata inima. Imi cer scuze ca am ajuns cu intarziere.

Si ca sa o zic pe-aia dreapta, am pierdut si nr tau de telefon [:(] Am schimbat junghiul de tel si nu stiu ce am facut pe-acolo.

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

D'ale Andrei

 

Vremuri

 

„ Am învatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru si pot vedea ceva total diferit”. (Octavian Paler)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliacid="red">, azi este ziua mea, deci ai nimerit in timp foarte util! [:D] Multumim de cantare, Dragos a apreciat tare mult! Nu ma sarbatoresc, suntem invitati la o nunta in familie, deci musai mergem. Din pacate, astrele s-au aliniat prooost-prost de tot, cu sotul ma intep de aseara, am si dormit in camere separate [bang], ne grabim sa ajungem la Starea civila (suntem si fara masina, ca sotul s-a gandit el mai bine si de unul singur sa o imprumute varului sau pt week-endul acesta [bang], ne intoarcem repede pt somnul si masa de pranz, si iarasi la restaurant pana la ora 21.00. Cu mama, relatii inghetate complet, ba mai aflu ca nu a plecat nicaieri. [8D]

 

Kokiy, id="red"> ce copii frumosi ai (toti patru [:D])! [olala][olala] Cati ani are nazdravanul tau? Cred ca cel putin 4! Ati pozat la voi in curte, nu? Arata fain, cu verdeata! No, lasa-l pe poznas sa-si faca damblaua, ca- tare scump, imi si imaginez ce vremuri vor veni si pt noi!

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black,La multi ani!...iti doresc sanatate,fericire si sa ti se implineasca toate dorintele.

 

Razvan face 4ani pe 8iunie,tot gemanut si el.

Da,la noi in curte sunt pozati.

 

 

 

******************************

"Cel ce lupta cu monstri ar trebui sa aiba grija sa nu devina unul"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kokiy,ce frumosi copii ai[olala]ce repede trece vremea, deja aveti 4 ani[:I]

ce bine de voi ca aveti curte, eu sincer nici nu imi imaginez viata la bloc cu copii[:I]e asa usor sa ii lasi afara se se joaca si bine si pt ei.

noi aici nu avem curte foarte mare, vreo 400 de m2 cu tot cu casa, dar e un paradis pt alex.

acum i-am luat piscina pt el, abia astept sa o punem in folosinta,

aici e cald si bine is 30 de grade, nu ca in Gretagne unde ploua[:D]

 

black distractie la nunta[pup]si nu fii suparata, ca asa is barbatii[alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O, Black nu stiu de ce eram convinsa ca e pe 27 [:-)))] Oricum, bine ca m-am trezit mai devreme si nu mai tarziu.

Ah, asa-mi trebuie daca n-am fost in stare sa caut listuta aia de inceput [:(]

Distractie placuta pe unde mergeti voi. Cu cine l-ai lasat pe Dragos? Sa nu spui ca l-ati carat dupa voi.

 

kokiy ai niste copii superbi. Si catelul este un dulce.

Imi place ca aveti curte si copiii au unde sa se joace.

 

cum olim, 400mp sunt putini?? Sa ii stapaniti sanatosi [:)] Unde v-ati localizat pana la urma? In ce zona??

 

adina nu ne spui mai multe despre voi? Ce mai faceti, ce mai ziceti? Cum mai este razvan?

 

Doinito tu meriti un mare buchet de flori! Te strang puternic in brate si sper ca in curand lucrurile la voi sa se linisteasca si sa se aseze pe un fagas normal. Dan cum mai este? L-ati operat pana la urma? Te [pup] tare de tot.

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

D'ale Andrei

 

Vremuri

 

„ Am învatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru si pot vedea ceva total diferit”. (Octavian Paler)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liliac, petru noi e cam putin,a dica am avut vreo 2 ha anul trecut de curte[pk], apoi in tomana vreo 1200 de m sia cum 400[:I]

e inchiriata, dar nu am gasit decat asa atunci cand ne-am cautat casa si era musai urgent sa inchiriem,

dar ne-am inscris sa cumparam un teren, sper pe la anul prin martie, de minim 1000 de m2, acuma sa vedem ca is 85 de parcele si suntem pe locul 42 in tabel, sa vedem ce ne ramane[:I][:I]

acum adunam banuti [:I]

pana la urma stam la Beaupreau langa Nantes.

va [pup] pe toate si va doresc o duinica frumoasa

 

black, sper ca ai petrecut frumos azi.

azi am fost la serbarea lui alex, si ne-a recitat o poezie in franceza[olala][olala], are o educatoare deosebita[flo],aine e ziua mamei aici, si au facut azi o serbare, a fost ceva deosebit[olala][olala][olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...