Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele in asteptarea aniversarii lor!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 286
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

~~~~~~ ANIVERSARILE NOASTRE ~~~~~~id="red">

 

1 iunie - Aida

2 iunie - anamariame

2 iunie - Luna

 

3 iunie - Lora

3 iunie - Bia (Mercedes)

 

12 iunie - Mercedes

 

17 iunie - Olim

 

18 iunie - DianaR

 

19 iunie - ioana_duid="blue">

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LUNA IUNIE 2011 GEMENI id="size4">

 

DRAGOSTEid="red">

 

Se stie ca esti o fire ceva mai usuratica in amor si ai putea lesne sa te imparti intre doua iubiri, dar aceasta poate fi si o dovada de superficialitate. Nu prea iei in serios iubirea, te joci

cu declaratiile de amor, dar si cu sentimentele celui care le aude, care te-ar putea crede si s-ar putea indragosti nebuneste de tine desi tu doar te joci de-a indragostitul. Nu mai tine pe jaratec inima

celui drag si, mai ales nu juca pe doua fronturi, pentru ca cineva va avea de suferit de aici, inclusiv tu, pentru ca iti vei stirbi credibilitatea si altadata, cand vei iubi si tu cu adevarat, altul s-ar putea sa iti raspunda cu aceeasi moneda. Altfel, atmosfera e destinsa, vesela, tinereasca in plan sentimental si traiesti iubirea cu un aer adolescentin, de parca ai fi la prima dragoste... Simti acei fluturi din stomac si te simti incredibil de bine.id="navy">

 

MUNCAid="red">

 

Iti place mult ceea ce faci la serviciu, pui suflet in toate sarcinile pe care ti le asumi si daca ai ocazia de a-ti pune mai mult in valoare talentele cu care esti inzestrat, atunci rezultatele nu pot fi decat excelente. E o atmosfera placuta la serviciu, nici vorba de stres, de tensiune, de rivalitati inutile, iar locul de munca devine un fel de a doua casa, unde planeaza armonia si buna intelegere intre colegi. Vin vesti bune legate de planul profesional si, pentru ca ai la ce visa de acum inainte, te implici cu mult patos in tot ce ai de facut. Colegii sunt si cei mai buni prieteni si orice problema anterioara dispare ca prin minune, instalandu-se o binefacatoare liniste. id="navy">

 

FINANCIARid="red">

 

Ceva nou se resimte in plan financiar: ori se schimba ceva in modul de a-ti castiga existenta (o noua sursa de venit, de exemplu), ori revine in prim plan o plata pe care ai tot amanat-o de ceva vreme pentru ca nu aveai suficienti bani. Acum totul pare sa revina la normal, datoriile mai vechi pot fi achitate iar vestile bune legate de eventuale cresteri salariale contureaza o situatie materiala mult mai buna candva in viitor. Nu acum te imbogatesti, ci doar apare o veste despre o ameliorare candva in viitor, si pentru ca totul suna bine, iti recapeti optimismul si ai din nou curajul sa investesti.id="navy">

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!!!!!![flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

 

 

noi am fost prima data la biblioteca orasului azi, si alex a fost super-incantat de cate carti erau acolo.A spus ca asa vrea si el acasa, desi avem peste 300 de carti cumparate aici intr-un an[alcool] si astea doar pt el, nu le pun pe ale mele[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doina[pup][pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo][flo] imi pare rau sa aud ca se comporta Catalin cu tine asa[q]tu care traiesti daor pentru ei, pacat ca nu stiu sa aprecieze.

sanatate multa iti doresc si profit bun la afacera cu purcelusii[pk]

black, multumim de zodiac[pup] ai terminat cu darea de sama la stat[:I]

lora,[pup] ce mai ziceti voi?

kokiy, felicitari pentru implicatie[pk] ce fain ca va puteti intalni.

raluuuuuuuuuuuuuuuuuuu treci la apel[:-@]

va [pup] pe toate si va doresc numai bine

maine aici e sarbatoare, marius e acasa, pregatesc o iesira la vre-un castel din zona, ca stam la 30 de km de cea mai vizitata zona din lume,si nu am de gand sa hibernez maine[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Olim, nici eu nu m-am asteptat la asa ceva.Nu sunt ciufuta, nu ma bag in discutiile sau viata lor, nu ii stresez cu intrebari , prezenta , si tot nu e bine...deja m-am invatat cu raul. chiar nu stiu cum ar fi sa imi fie bine.Cred ca nasol [bang][bang]

Aseara au venit copii de la Bucuresti au facut eco 4 D.Vestile ...zic eu nu sunt bune: din masuratori fetita are 1,300 kg, iar pe 15 iunie face Ioana 7 luniZic caci e mica in greutate fetita, iar burta e mare...I s-a pus caci nu se alimenteaza bine din sangele Ioanei, cica - are Ioana sangele ingrosat, sau ceva de genul asta.I-a dat sa faca cate o injectie , seara in stratul de grasime de la mana sus in fiecare seara.

Black tu care esti doctor ai putea sa ma lamuresti si pe mine : ce riscuri sunt? banuiesc caci nu se va mai lua in periada scurta in greutate mult fetita, ce riscuri sunt inafara de a se naste mic? caci in rest cica nu sunt probleme, asa mi-a spus Ioana si ca ar fi posibil sa se nasca rahitica [bang][bang]Eu ma cutremur [bang][bang]

Va pup pe toate si sa auzim vesti bune.[pup][pup][pup]

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

 

La multi ani sarbatoritilor care au fost pana acum si eu am ratat sa le urez la timp toate cele bune![flo][pup]

 

Si azi va ofer si eu, virtual, o cafea si-o felie de tort!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...