Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele in asteptarea aniversarii lor!


Recommended Posts

Am picat sala. [q][q][q] Sotul deja m-a luat in colimator, ca voi vedea permis la Sfantul Asteapta (eu sper ca totusi ceva mai repede).

 

Cu apartamentul vazut: luni avea un pret, marti pretul era deja umflat cu 3000 euro. [bang] Stau si ma intreb: chiar asa de entuziasmata ma arat cand vad un apartament, de cred astia ca ni-l pot vinde la ce pret vrea muschiul lor? [alcool] In fine, nu-i perioada noastra buna, bani sa mai imprumutam chiar nu vad de unde ca sa acoperim si acte, si comision de agentie si eventualele lucrari/reparatii/mobila, concediu nema pe anul acesta. Si m-am saturat, ca nici macar banii mei pe luna iunie nu stiu cati vor fi (de 3 saptamani tragem doar de salariul sotului). Se pune ca m-am plans suficient?

 

Lora,id="red"> daca poti sa-mi scrii pe PM ceva detalii legate de apartamentul vostru (suprafata, plan, pret) ca si voi ati cumparat relativ recent. Poate am eu pretentii prea mari... Deja la munca... Adelina cu cine sta: cu bunicii paterni, nu? [pup] Poze din concediu, ceva? (credeai ca am uitat? [:D])

 

Doinaid="red">, emotionant articolul! [pup] Eu spun ca sunt motive de bucurie, motive sa-ti atraga atentia de la suparari (am citit si celalalt topic). Imi pare rau ca nu am stiut exact prin ce ai trecut cu Catalin, sper ca in viitor copilul sa il mai imblanzeasca. Iti mai spun inca o data: timpul vindeca totusi rani... [pup]

 

De Ralucaid="red"> numai stiu absolut nimic! [q]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 286
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Black, iti scriu in PM detalii. Fetele stau cu tati, si-a luat el concediu pana la 2 ani. Am lasat impresia vreodata ca bunicii paterni sunt dispusi sa stea cu ele? [:D] Oricum, e mai bine asa si-am fi ales varianta asta chiar daca ar fi fost bunicii dispusi, e cel mai bine pentru toata lumea si nu exista discutii - eu nu astept nimic de la ei, ei nu asteapta de la noi.

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Lora, cum e acum cu serviciul?timpul e limitat, te cred, mai sunt si momente cand nu ai timp si chef pentru toate! [pup][pup]

Black, timpul le vindeca pe toate, asa este.Acum 30 minute m-a sunat sa ma invite la cununie.Normal ca nu pot sa las sa primeze ambitie, razbunare sau orice alte sentimente de acest gen din partea mea.Cred ca as face sa prelungesc conflictul la nesfarsit.Trebuie sa dau dovada de maturitate.Eu sunt hoatarata sa merg indiferent de ce s-a spus...facut de el, ea...voi ce ziceti? procedez bine?

La noi e foarte cald, la voi cum este? Fetelor am depasit 20 pagini! eu nu ma pricep cu se face...care aveti timp?

[pup][pup][pup]

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, felicitari pentru decizie, esti o mama adevarata! [asia][pup] Sa nu iei vorba niciodata de ceea ce s-a intamplat...decat, poate, peste ani si ani, daca vor dori ei sa clarifice lucrurile. Vezi...tot raul spre bine!

La serviciu e foarte bine, exact ca inainte.

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...