Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Felicitari buflea.. Alex e tare dragalas, din ce am putut sa-mi dau seama.. dupa gratiile alea adica [:D]... cre'ca si sotu' e mandru, parca el nu voia sa-l dea pe baiat la sporturi extreme..? sau le incurc..poate Tztz, ai uitat-o pe amanta?:).. Ramona, la multi ani Anutei, dar unde a trecut timpul, domne, parca mai acu o felicitam anu trecut:).. cati ani face? Aburel, doamne, eu cre'ca zburam de acolo, cu vestea cobrei.. cine stie din ce bunataturi se infrupta acu [vom] Eu mai rarut, dar ma bucur ca scapai de-o patima[:D], acu am dat peste alta (FB-ul)... [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Lucas! M-am incurcat cu atatia sarbatoriti[flo]. Felicitari pentru Alex! Buflea cred ca e a treia ora cand te intreb:))) ai mai operat baiatul de hernie??? [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator and [gravired]6+[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani frumosi si fericiti, Anuta, Alina, Lucas, Anamaria si Andra! [flo][flo][flo] ABurel, te-am prins [:)][:D] Mi-ai fost recomandata ca experta in schimbat de geamuri la casa! Spune tot, te rog, ce, cum, unde, cat, de ce [asia] Miericic, ce mai face burtica? Ramona, ma bucur ca-i un pic mai bine cu alergiile. Panterutza, si eu caut ceva spray corporal anti-tantarime mai organic asa.. ma gandeam sa bag un ochi pe la Whole Foods. Daca gasesti ceva satisfacator, spune-mi si mie, te rog. Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc frumos ... mda, cand ma gandesc ca toata iarna mi-a miorlait ca nu mai vrea la hockey, ca e greu, ca transpira, ca il doare capul de la casca, ca ii e sete ... de altfel jumatate din orele de antrenament le-a sarit ca ne-am dus la ski. Eram hotarata sa-l intrerup si acum, ce credeti, l-am inscris si la liga de primavara ...ca mi-a cerut el, cica mai nou hockey-ul este sportul lui preferat. Asa ca am profitat de noua motivatie, ca m-am gandit ca ii face bine, este totusi un sport care implica multa miscare, viteza si coordonare si daca el vrea sa mearga in continuare, doar n-o sa spun NU ...si da, normal ca barbata-meu era si el in tavane de mandrie, s-a dus azi la serviciu si si-a tapetat biroul cu poze - dar nu-si mai aduce aminte cand nu m-a lasat sa-l dau la patinaj ca e un sport prea periculos ... Miere, scuze, n-am vazut cand m-ai mai intrebat - am crezut ca v-am spus - da, l-am operat pe Alex de herinie, in Noiembrie anul trecut ... a fost usoara operatia, a durat 30 min dar el a dormit de la anestezia aia toata ziua. S-a recuperat usor, dupa 2 zile era la scoala. La Multi Ani inca o data copiilor - Lucas, Ana, Andra - ce zodie e asta cu asa de multi sarbatoriti ? Peste ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, felicitari lui Alex! Este minunat! S-o tineti tot asa! Panterutza - mie mi-a placut mult vremea la Houston, a fost singurul aspect de care nu m-am plans[:D]. Sper sa te obisnuiesti. Eu am stat din iunie pana-n septembrie si cred ca am prins cea mai calda perioada a anului...dar mi s-a parut suportabil...Mie imi place la caldura[:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai, multumesc, sunt ok, parca nici nu sunt insarcinata, nu am timp efectiv sa ma gandesc la asta[:D]. Azi am prima intrevedere cu moasa pt analizele de sange. Aidan are o viroza si tuseste urat, probabil si polenul e de vina, oricum fata de anul trecut este mult mai bine, fara medicamente pentru alergie si astm, as zice ca i-au trecut amandoua, cumva alergia lui se manifesta acum pe piele in loc de sistemul respirator, e de preferat asa. Are niste pete mari rosii care i-au iesit pe fata si gat de cand a venit sezonul de polen. Nu stiu cum vom face cand va veni bebe mic cu toate bolile pe care le-ar putea aduce Aidan de la gradinita. Ma gandeam sa il tin acasa, dar nu cred ca fac fata fizic la doi copilasi, plus ca el se va plictisi, e obisnuit cu copiii, cu activitatile de la gradi, cu siguranta il voi duce macar la program scurt. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator and [gravired]6+[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani sabatoritilor si din partea mea...multumesc de urari! Buflea, am vazut mesajul aseara (in tren) dar cind am ajuns acasa m-am alaturat "luptelor" pentru suprematia televizorului. Alex vroia sa exerseze vioara in mijlocul sufrageriei pentru "maximum exposure", Nick vroia sa-si joace ora ingaduita de xbox, eu vroiam sa ma uit la "Dancing with the Stars"...avem trei televizoare dar vrem doar unul...toti in acelasi timp. Noroc ca sotul nu era acasa si mama nu face reclamatii. Felicitari pentru fecior! L-am admirat in poze...Gretzky2 el e!!! Aburel, ma bucur ca te vad...cind luati ferry pina la mine intr-un weekend? Putem merge pina la Mystic intr-o dupa-amiaza. Ruxij, pup! Ce face Bogdan? Corina, felicitari pentru scolarita! Miere, felicitari si imi place la nebunie ideea cu numele de Nadia si Aidan. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Lucas !!! Sa va traiasca puiul Alina [pup] Felicitari lui Alex, iar tie felicitari pentru consecventa [flo] Ha, ha Macrina, si eu la fel, ma bucuram de zor ca nu ma mai tenteaza sa stau pe DC deloc, dar am cam sarit calul cu FB [nebu]. Incerc sa le reduc la cafeaua de dimineata si pauza de lunch. There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...