Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

hahaha, adriana, merci mey dar profilul ala e creat la misto dupa cum ai vazut, ziua mea e in septembrie. ne-am mutat in casa, mai toate lucrurile au ajuns ude si muceigaite intr-un mod groaznic, lea-m aruncat :( acum stam la mana astora din baza sa ne imprumute mobila. trist, trist. parca toata venirea nostra aici a fost urmarita de ghinion. maine pleaca mama [q]. de joi se pare ca voi avea internet acasa asa ca sper sa intru mai des. mai ies in fata casei (sau arunc privirea de la birou) si vad oceanul. atunci parca-mi mai vine inima la loc. Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Of Andreea...dar era tot asigurat nu? o sa primiti macar banii pe lucruri...e nasol numai de lucrurile personale pe care nu poti pune valoare monetara...inainte sa plecam noi din Germania a ars warehouse-ul unde tineau aia toate lucrurile celor ce vin si pleaca...120 de familii au pierdut tot. Adriana mami de Isabelle Marie - 5 luni si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chri, sa rezolvati intr-un fel pana la urma, va doresc. Andreea, m-am gandit la tine zilele astea, tot asteptam poze :(. Nu prea inteleg de ce, este umed fiind langa ocean sau...? Si noua ni se intampla asta cand locuiam in Florida, ce era din piele sau inox se ducea rapid de rapa.. Tin pumnii sa fie bine [pup]! [url="http://s100.photobucket.com/albums/m10/40ML/La%20tara%20americana/"]La tzara americana (poze)[/url] [url="http://s100.photobucket.com/albums/m10/40ML/Franturi%20din%20copilarie/"]"...went for a ride in a flying shoe..." (tot poze)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare vecinelor [flo] O primavara insorita sa aveti[flo]. Ne gandeam sa mergem intr-o vacanta si am vrea sa zburam din Buffalo de data asta. Imi puteti recomanda niste site-uri de vacanta cu preturi acceptabile? Posibil din acelea unde 2 kids merg free? Sar'mana [pup] Cristina Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors si noi weekendul trecut din insorita Florida in snow white Michigan [:D] cu un ft de zapada pe driveway de nici nu am putut intra cu valizele pina nu s-a bagat DH inainte si a curatat cu snowblowerul o carare [nebu]. A fost foarte, foarte frumos. Cu siguranta ne vom mai intoarce ! Multumesc la toate fetele pentru sfaturi, ne-au fost foarte utile. Newmami, ai avut dreptate cu Epcotul, mie mi-a placut cel mai mult, asta pe linga Magic kingdom. Ne-am organizat in asa fel de am prins si toate spectacolele de artificii din toate parcurile. Magice intradevar ! Si am reusit sa mergem si o zi la plaja in Golful mexicului, la Clear Water Beach [pool] Vorba lui Disney am construit niste amintiri foarte frumoase. Andreea imi pare rau ca ati pierdut din lucruri [:(] Sper ca asta sa fi fost cel mai mare necaz . Eu astept cu nerabdare pozele exotice [8D] O primavara frumoasa americancelor [flo] si [s][s][s] Mirela ! Sa fii fericita si iubita o mie de ani, si chiar cele mai indraznete vise sa devina realitate! Hugs & kisses There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow ce liniste pe aici … ce se inatampla … unde a fugit toata lumea [q]??? Ia sa facem strigarea si raportul pe unde se perinda lumea … Alintaroma, ma bucur mult ca ati reusit sa va organizati si sa vedeti tot ce v-ati propus. Ca ati avut o vacantza frumoasa si insorita. Astept pozele. Oare va veni si la noi primavara pana-n May ???? Am fost la ski weeekend-ul trecut crezand ca e ultimul pe sezon. Era o zapada pe partii de abia puteai sa intorci ski-urile. Ce se mai aude cu intalnirea din primavara? NewMami & [bonjovi] Patrick Ryan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumea e pe FB [:D], am fost si-am verificat eu [nebu] Da si eu ma uit lung dupa primavara ... desi inainte de a pleca in vacanta se duse toata zapada si deja aveam zambile si brinduse in fata casei. Acum e iar omat de juma de m [alcool] Am sa trimit pm cu link la album. De intilnire eu nu stiu nimic. There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...