Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Sanatate multa Eva! Vai, ce rau imi pare! Sper sa ii treaca repede, cred ca a fost mare stres si pentru tine. Dragut cum mincati cina impreuna, cu totii. Eu am G12, dar voi sinteti avansate intr-ale fotografiei. Cica si asta are tot felul de settings pentru cei mai priceputi, eu nu prea m-am jucat cu el dar sint multumita. Marele plus pentru mine este ca-i portabil, n-am vrut sa car dupa mine un aparat mare si greoi. A trebuit sa luam si noi recent decizia cu gimnastica. Am hotarit sa raminem la nivel de recreatie, mi s-a parut ca-i commitment prea mare ca si timp. Si asa ne cam grabim sa terminam homework. Ei ii place gimnastica, dar nu pare sa fi facut o pasiune deosebita. Cite antrenamente are Luca acum? Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc tuturor! Buflea, merci mult, si eu cred ca e mare realizare pt ca e vorba de creatie, dar sa nu iti inchipui ca e cine stie ce hit cantecul lui, avea doar 8 ani cand l-a compus:). Uite pun aci linkul. Dar si Alex al tau e tare, e sportiv si a avut mereu astfel de inclinatii. Uite pun cantecelul: http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=203041916375166&comments
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RuxiJ, am ascultat ... si n-am intels nimic (rusinicaaaa [:I]). Urechii mele surde ii suna mai mult a compozitie simfonica - eu credeam ca a comus si el un disco hit [:D]. Oricum, daca a fost selectat inseamna ca urechile experte au tremurat pozitiv la auzul notelor ... LucasMom - mda, o sa le cer mai multi bani - am facut acasa o socoteala mai amanuntita si diferenta neta este cam de 4K deci ma intreb, ore cat ar trebui sa cer gross ca sa acopar o suma net de 4k pe an - oare 7K gross o fi suficient. Oricum 7k mi se pare enorm de mult, sunt sigura ca nu o sa accepte - si am asa un rau in stomac. Sunt extrem de nehotarata si nesigura pe ceea ce vreau, plus ca nu am o intuitie buna, de mult ori m-am inselat si asta imi zdruncina si mai tare confidenta cu care iau o decizie. Stiu ca nu ma puteti ajuta cu nimic, dar simt nevoia sa ma plang public [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi, voi cred ca nu vedeti ridicolul situatiei aici:)) m-au trimis sa fac testele prenatale de sange si urina dar nu s-au deranjat sa imi faca un test de sarcina sau un control sa vada daca sunt intr-adevar insarcinata:))) LOL ...si mi-au cerut banii inainte:))) Buflea, bafta in luarea celei mai bune decizii pentru voi! [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator and [gravired]6+[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina [pup] si multam de intrebare, ciresele sunt bine, tocmai am primit de veste ca Sofia a fost acceptata la o magnet school asa ca din august suntem in K..uff ce repede cresc, cand ma mai gandesc si ca intr-o luna Sabina face si ea 3 ani..grr..[:)] Buflea bafta mare si tinem pumnii sa fi inspirata de data asta si sa faci alegerea buna. [flo] Miere ai dreptate dar macar faci ceva analize, mie la prima sarcina nici nu mi-au facut programare pana pe la 10 saptamani.Asta cu cerutul banilor in avans este insa cam neobisnuit,dar daca-i musai... voi sa fiti sanatosi, nu te necaji prea mult, si curaj mami.. [flo] Newmami felicitari micului inotator [pk] Ciuf sanatate multa si bafta lui Luca la gimnastica.[flo]Noi avem un Nikon D40 e fain si face poze grozave,reusesc chiar si eu care nu prea ma pricep sa fac poze, am tot zis ca o sa merg la un curs de fotografie dar acum cu scoala nu am vreme. Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, dar nu mai pune atit de multe poze deodata,[:D] ca zau nu reusesc sa le vizionez [nebu] Cami, felicitari Sofiei [pk] ma bucur ca a intrat la scoala care ati vrut voi. Ciuf, sanatate Evei [pup]Aparate faine, sunt destule, dar depinde de ce buget ai [:)] Buflea, mult, mult noroc si sa iasa bine! There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...