Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce si pe cine votam!


Recommended Posts

Doamnelor si domnilor,eu m-am saturat de mascarada care se joaca acum si mi-e groaza de consecintele ei! Eu va rog sa enumerati aici problemele pe care viitoarea guvernare ati dori sa le rezolve. Aveti 1 saptamana sa evaluati raspunsurile acelora care se vor la guvernare si eu cred ca cel putin membrii DC (nu putini!)vor putea sa aprecieze cine este mai responsabil si ofera solutii pt. problemele lor. Hai sa dam NOI o imagine responsabila a unui electorat care nu pune stampila dupa cum are ochii candidatul sau dupa cum ni l-a prezentat tv-ul lu'peste!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Doamnelor si domnilor,eu m-am saturat de mascarada care se joaca acum si mi-e groaza de consecintele ei! Eu va rog sa enumerati aici problemele pe care viitoarea guvernare ati dori sa le rezolve. Aveti 1 saptamana sa evaluati raspunsurile acelora care se vor la guvernare si eu cred ca cel putin membrii DC (nu putini!)vor putea sa aprecieze cine este mai responsabil si ofera solutii pt. problemele lor. Hai sa dam NOI o imagine responsabila a unui electorat care nu pune stampila dupa cum are ochii candidatul sau dupa cum ni l-a prezentat tv-ul lu'peste!
sa inteleg ca ne indemni sa votam cu Basescu?!?! Silvia mamica de Adrian (22 August 2003) si Maya (25 Iulie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NU! Asa cum sincer am spus, niciun candidat dintre primii 3 nu mi-a dat certitudinea ca stie sa fie responsabil si sa se ridice deasupra duelurilor stupide si sa prezinte un program care sa ma linisteasca in privinta viitorului. Eu am facut apelul acesta in speranta ca macar noi,membrii DC, sa fim mai exigenti si sa nu ne lasam influentati de campaniile aste de 2 bani in care nu se dezbat decat rivalitatile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...