Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

PRIETENE FARA TITLU (75)


Recommended Posts

Hello,

Moni-de ce treb sa astepti pina la sf. sapt, nu e medicul?

Daniela-sanatate multa!Calcat zici, eu asta fac cel mai rar, pt ca le bag la masina de uscat si majoritatea ies OK.

Mira-si tu vrei menajera, eu vreau sau as vrea sa se ocupe colegu mai mult de gatit si curat si fac eu restul ca nu ma deranjeaza as ade mult.

Ingrid-ce mai faceti?

Eu azi cica lucrez de acasa din cauza Emmei care nu i-a fost bine de la stomac, a dat sa si verse, acum i-am dat niste suc de mere si paine prajita si se pare ca sia- revenit ca acum citeste si apoi vrea sa deseneze..Of ca astept sa ma conecteze astia si nu stiu de ce dureaza atata..

A si am uitat,sa va zic vestea cea mare, a trebuit sa ii scot dintele de jos care se misca f.rau pt ca a inceput sa creasca cel nou deja, sper sa nu iasa strimb.

Cam asta cu noi..

 

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

DENISA wow felicitari Emmei pentru dintisor! Pai trebuie sa astept biposia,aia depinde de medicul patolog,nu ti minte ca asta vara am asteptat aproape doua luni dupa ea ? [bang]

INGRID ha ha noi cand le facem le facem toate intr-o zi [alcool] Ieri a facut sah,mate,italiana si seara citit povesti ca de obicei.Azi nu stiu ce mai apucam,ca se pare ca Diana nu e in forma - a zis mami ca avea febra cam 37.Sper sa nu ii urce diseara.Eu cam banui ca si aseara avea ea stare subfebrila, de a fost asa matzaita.Oricum i-am dat preventiv nurofen la culcare.O sa mi-o aduca acasa doar pe ea,Tudor ramane acolo la noapte.Nu prea au mancat niciunul cum trebuie azi - Diana cu raceala,el cu maselele.

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

INGRID sau care intreba zilele trecute (si) de ANDA : sunt bine cu totii,doar un pic raciti au fost.Am primit si niste poze cu Mark de la serbarea-carnaval.Acum iar sunt ocupati fiindca isi cauta casa [pk]

 

Am facut si subiect nou: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=161943

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...