Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(640)


Recommended Posts

..dar ce eu am ciunga-n par de nu raman? walkiria eu zic sa pui ciunga-n par, dupa cum vad eu problema- la unii "astia e secretul" ma treceti si pe mine pe lista celor care nu asteapta uritii? Azi-miine trebuie sa imi apara, de n-ar veni. ma duc la servici, dar trebuie sa ma trezesc un pic,si aici ne-a ingropat iar zapada.uff iarna asta. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu zic ca te amana MOni, bine macar ca ai descoperit cauza, tratezi si dupa vine [bibe] imediat poate si fara inseminare, sigur ca poate fi nulte alte cauze, control ginecologic, folosirea altei toaletei, contacte din trecut care se dezvolta cand ii convine ei[pup], cu un antibiotic corespunzator eu zic ca o gonesti repede[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draguta tu ce mai faci? te-am mai intrebat o data poate ai raspuns nu mai tin minte[alcool] speri sa nu te superi pe mine tu ai facut histero? sotul spermograma si spermocultura? [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Va multumesc fetelor pentru raspunsuri, amcitit si eu ca da, se pot lua foarte usor astea doua sa vedem ce zice si doctorita si va tin la curent poate poate nu ma amana :(( va scriu cand ma intorc PS daca imi face beta, rezultatul nu se obtine imediat nu?
suuces! te asteptam cu vesti bune de la doctor[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
tu ai facut histero?
eu am facut acum un 1 an si ceva laparo, care unii dr. zic ca-i mai buna si mi-a zis ca am o trompa greu permeabila si atat in rest OK, histero nu am facut, luna care vine as vrea sa faca daca mi-a trecut nenorocenia de infectie, astept sa treaca rusii sa repet secretia si cultura col, daca-s bine fac histero luna care vine ca trebuie musai inainte de ovulatie si luna asta nu ma mai incadrez[bang] vroiam sa fac histero de anu trecut si uite ca ma apuca martie[bang] si bb nu mai vine[q] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...