Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(640)


Recommended Posts

Fetele,a nascut azi roxy_s[olala][olala][olala] ROXY FELICITARI!!!BEBE ANASTASIA BINE-AI VENIT PE LUME!!!SA CRESTI MARE SI SANATOASA[pup][pup][pup]
In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastra
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://lh5.ggpht.com/_0M6i3TiE0-U/TTP-kMQRdRI/AAAAAAAAAm0/YjdM-8M1Ak0/s1152/coollogo_com-163852335.png"]Trying To Conceive[/url] [url="http://www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif"]Mamica de ingeras fetita[/url] 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FELICITARI ROXY sa creasca mare si sanatoasa [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][bum][batetoba][bum][harp][harp][harp][cri][harp][colegi][cheers] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,sunt cam noua pe aici si nu stiu prea bn unde sa scri , asa ca daca am gresit va rog sa ma iertati. Fetelo imi doresc si eu enorm sa am un copilasa vrea sa stiu daca am ramas luna asta caci prima zi a Cm a fost 31-01-11 si sa terminat pe 04-02-11, si am prestst in urmatoarele zile 09-02-11, 12-02-11,15-02-11,16-02-11,17-02-11[flo][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crisa, bine ai venit e prea devreme sa-ti faci un test acum de cate zile e ciclul tau? mai astepata ca sa ai un rezultat relevant ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O felicit si eu pe Roxi chiar daca nu ne cunoastem.[bis][bis][bis] Crisa bine ai venit [si-eu]De cat tim incerci sa ramai gravi? Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 12+ cu [bebic]. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
fetelor.....acum m-am trezit ca am adormit iar pe la 11 cred... in primul rand.....fetele care zic ca "pierd" tot continulul.....daca stati mult mai sus nu mai curge nici macar un strop, nimic si daca tusiti si sunteti la fel de sus cu bazinul nu iese nimic afara....doar sa vreti voi sa stati asa eu zic ca nu aveti nimic de incercat hai....cine incearca sa imi confirme daca e asa la mine a mers de doua ori si tineti cont ca am ramas din prima incercare SUCCES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
lore eu o sa incerc sigur ca la cite am mai incercat...[:D] pe linga picioare pe pereti o sa mai si tusesc[:-)))] o sa aiba sotu priveliste[:-)))] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui GORGY
[fetita] si eu o sa fiu mamica fetelor, abia am aflat si sunt super fericitaaaaa! in octombrie 2011 urmeaza sa nasc, apropo de asta ma puteti ajuta sa-mi gasesc un medic bun la Elias sau la Municipal?
felicitarrriiiiii[flo]sa fiti sanatosi si papaciosi[pup] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...