Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(640)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Mirunita daca ar fi doar dupa mine, eu as ridica repede 2 degetele in sus, eu as veni bucuroasa cu cele douaII http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
lasa ca luna asta o sa veniti multeeee e luna femei nu?[pup][pup] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisa bine ai venit. Teoretic ai prins ovulatia dar sa sti ca e mai complicata treaba decat pare, cel putin la unele dintre noi. Iti doresc sa fi ramas dar nimeni nu-ti garanteaza asta, tb sa ai rabdare pana in ziua in care ar tb sa-ti vina si daca nu apare armata rosie fa un test de urina. http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, ma credeti ca si eu sunt in aceeasi perioada cu voi dar eu nu imi fac deloc iluzii ca al meu vrea sa ne protejam.....asta pana ma enerveaza si il leg.....sau mai simplu ....ii intep prezervativele[:D] doar sa va zis o scapare......in ziua 16 nu ne-am protejat pt ca i-am zis clar ca a trecut ovulatia.....dar chiar am crezut ca trecuse dupa simptome sigur am ovulat ceva mai devreme....adica prin 14....deci mai am de asteptat ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci fetelor, m-am intors ca sastiti si voi care-i treaba 1 la mana: eu n-am avut varicela deci n-am anticorpi de rubella mi-a zis ca e ffff important sa ma gandesc bine - ori fac vaccin si mai aman bebe 2 luni ori risc sa intru in contact fiind insarcinata si daca iau atunci, e grav. 2 la mana: mycoplasma si ureaplasma daca ies pozitive, peste 10 000 cum mi-au iesit mie determina absenta sarcinii. astea doua sunt un virusel cu care traiesc 80% din populatia feminina si, care nu se manifesta in nici un fel. ele doar incurca cand vrei sa faci bebe cum incurca? nu permit endometrului sa se ingroase asta inseamna ca sarcina nu se poate instala. daca se instaleaza totusi, presupunand prin absurd exista risc de avort spontan, sau nastere prematura. cand macar una din ele e negativa atunci mai exista o sansa sa ramai insarcinata concluzie: astept sa vina ciclul, dupa ce vine incep tratament 10 zile cu doxiciclina, apoi pauza 10 zile apoi iar la analize si la dna doctor cocei si daca nu mai ies la analize mai vedem dupa deci gagici, sa stiti si voi :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...