Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(640)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ma lupt cu barbatu`meu, ca eu vreau sa-l "violez" si el nu sa vezi ce ii intep prezervativele la ovulatia urmatoare[:D] glumesc......... in rest....binisor, imi tot caut de munca eu astept vesti mari de la voi, ca daca eu nu am cu cine[:D] sunt curioasa cine e urmatoarea fericita, ca prea se anunta multe teste [olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stii faza cu cremuitul???[8D] iti faci un dusulet si iti iei crema de corp si incepi sa te ungi de fata cu el[:D] sa vezi cum sare el pe tine[8D] incearca si o sa imi dai dreptate[pk] succes la fetele care se testeaza[olala] sa vada dublu toate [majoreta][majoreta][majoreta] eu am 6 saptamani[:I] si ma rog la DD sa fie totul bine MERGEM INAINTE PANA VOM REUSI http://www.fertilityfriend.com/home/nerama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai facut eco, i-ai vazut inimioara? sigur e bine, nu are de ce sa nu fie sa ne tii la curent nerama, problema la al meu e ca nu vrea sa mai incercam pana nu imi gasesc job......ca la prostioare e primul.....dar cu prezervativvvvv....si eu la faza asta ce castig[:D] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...