Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(640)


Recommended Posts

Neata fetele[colegi] Iau si eu o cafelutza[pup][pup][pup] Tare cu lumanarea,m-am distrat cand am citit si mi-am adus aminte cum stateam si eu pana imi amorteau picioarele ca sa fie sigur ca se duc [gica] unde trebuie,dar oricum stiu ei unde sa mearga[:D] Yo nu stau in lumanare,acum nici macar nu mi-am pus perna sub fund, pur si simplu nu m-am ridicat din pat vreo 1h-2h nu stiu daca e bine sa ridici bazinul asa de tare,cred ca e destul perna sub fund nu dati cu rosii,zic si eu,oricum fiecare face cum vrea[pup][pup][pup] [pup][pup][pup] si o zii faina tuturor[flo][flo][flo]
In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastra
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://lh5.ggpht.com/_0M6i3TiE0-U/TTP-kMQRdRI/AAAAAAAAAm0/YjdM-8M1Ak0/s1152/coollogo_com-163852335.png"]Trying To Conceive[/url] [url="http://www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif"]Mamica de ingeras fetita[/url] 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! Miha multam de cafea.[pup] Astazi ma simt mult mai bine, sper ca a trecut per de pesimism si de vizitat butoiul asa ca il inchid pana la o urmatoare intalnire care sper sa fie foarte indepartata. Camila iti tin si tie pumnii sa fie [bibe] si nu uratii. Deci din cate fete urmeaza sa se testeze, e musai sa avem cateva gravidute.[majoreta][majoreta][majoreta]. Cosmi[pup], cum te mai simti? Ceva schimbari dupa HSG? Parca trompele sunt ok la tine din cate imi aduc eu aminte. Didi[pup], te mai asteptam pe la noi.[pup][pup] BobPixel[pup][pup][pup], foarte urat din partea colegelor, se putea intampla oricui, a gresi este omeneste, ele parca nu gresesc. Uite un buchet mare de [flo][flo][flo] sa te mai inveselesti. Apropo, undele fem nu au nici un simtom de gravideala, deci nu e totul pierdut. Soi din cate am auzit nici o sarcina nu seamana cu alta. [pup]. Deci poate vine [bibe] luna asta. http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor si de la mine! Bine v-am gasit in noul capitol! Pentru cine urmeaza la testat [majoreta][majoreta] Pentru cine sta lumanare [majoreta][majoreta][majoreta] Si pentru cine are uratii pe cap [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]ca doar urmeaza la lumanare [:D] Mihaela iau si eu putina cafeluta [pup] Bob pixel , da-le incolo de fete rele , nu merita sa sacrifici atata timp din viata ta pentru a te gandi la ele.Cum spunea cineva da-le un mare IGNOR.[pup][pup][pup] Katy ma bucur ca te simti mai bine azi si ca ai ocolit butoiul.Asa sa te pastrezi [pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina eu am fost la medicul gine si mi-am facut eco in Z 9 si mi-a spus ca urmeaza sa ovulez, deci probabil o sa vada daca ovulezi sau nu. Bob Pixel din pacate nu prea ai cu cine lega prietenie acolo in firma daca zici ca sunt asa de rautacioase. Buna ziua e pt toata lumea, da-le'n ....de frustrate[:D] Nerama[pup], bine ai revenit, ce ne mai zici despre tine. Ioana adica ti ambele picioare pe sus dupa...... Miha cand scri un mesaj apare in chenarul albastru din dreapta lista de emoticonuri, apesi acolo si alege unul cum ar fi [cafea][pup] Luci[pup], valabil si pentru tine [majoreta][majoreta][majoreta] Haideti fetele cu liniuteleII http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RaluCris
neatza fetele eu am cam cazut in butoi zilele astea, de aceea nu am mai intrat pe forum [alcool] dar vad ca, din pacate, nu sunt singura care am fost suparata tare [bang] eu acum incerc sa-mi revin, sa redevin optimista va pup [pup][pup][pup][pup][pup] o zi buna tuturor aspiranta optimista
Ralu afara din butoi [neand] Hai aici cu noi , descarca-te si noi te ajutam sa-ti incarci bateriile [pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui RaluCris
neatza fetele eu am cam cazut in butoi zilele astea, de aceea nu am mai intrat pe forum [alcool] dar vad ca, din pacate, nu sunt singura care am fost suparata tare [bang] eu acum incerc sa-mi revin, sa redevin optimista va pup [pup][pup][pup][pup][pup] o zi buna tuturor aspiranta optimista
Ralu afara din butoi [neand] Hai aici cu noi , descarca-te si noi te ajutam sa-ti incarci bateriile [pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
luciana, multumesc pentru sustinere incerc sa trec de starea asta am fost sambata la cumparaturi si m-am intalnit cu niste prieteni de familie si tipa mi-a zis ca ei ii este rau de nu mai poate ca e insarcinata in 10 saptamani, si..........eu care abia imi revenisem dupa ce am pierdut sarcina.......m-a bufnit plansul, dar ....... asta este aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...