Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(640)


Recommended Posts

goooood monring girls! coffee? anyone? repede repede ca dupa aia ma duc la o intalnire tot intru pe site la Synevosi nu mai vin analizele mele si azi sunt programata la gineco ieri seara durere de burtoi si mijloc, martisoare si oboseala cronica ora 22:00 - somn de voie suntem in 22, pe 25 N-ar trebui sa apara 'aia' nu spui care. sanii parca nu mai sunt asa umflati insa dor sa vedem sa vedem...ce-o sa iasa....[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
goooood monring girls! coffee? anyone? repede repede ca dupa aia ma duc la o intalnire tot intru pe site la Synevosi nu mai vin analizele mele si azi sunt programata la gineco ieri seara durere de burtoi si mijloc, martisoare si oboseala cronica ora 22:00 - somn de voie suntem in 22, pe 25 N-ar trebui sa apara 'aia' nu spui care. sanii parca nu mai sunt asa umflati insa dor sa vedem sa vedem...ce-o sa iasa....[:D]
Buna Moni Bafta la ginecolog azi Oare nu ar putea sa-ti spuna si daca ai bebe? Si eu am avut ieri niste dureri ca de menstra f puternice .Parca in acel moment si veneau uratii.Sper macar sa nu vina mai repede ca si asa imi e scurt ciclul.Astazi nu mai am nimic Doar sanii durerosi [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata[pup] E bine ca suntem multe de dimineata. Moni succes la dr. Poate vii cu vesti bune. Eu nu fac nimic deosebit dup jap jap (tm Lia), dar e adevarat ca nu mai ma dau jos din pat vreo 6 ore[:D] ca dorm[:D] Hai cu burticile, ca fetele fac deja incalzire la majorete. [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor eu sunt rupta de somn....m-am culcat foarte tarziu azi noapte si acum la 9 mi-au dat trezirea vecinii cu reparatiile lor.....plus ca nu era de ajuns ca faceau zgomot cu bormasina au venit si la mine sa verifice nust` ce tevi merg sa-mi pregatesc micul dejun va invit si pe voi [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele va servesc cu un ceai cu lamaie, s-a intors iarna, la noi e un viscol... RaluCris [pup] si o imbratisare calda[flo] stiu ce ai simtit, pe mine ''prietena'' care e graviduta m-a evitat acum cateva zile, am primit de la ea decat un salut si un zambet, atata am meritat din partea ei deja m-am obisnuit cu astfel de comportamente, omul doar cand e la greu te vrea aproape dar las ca daca voi reusi si eu vreodata nu le voi spune nici eu nimic [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
goooood monring girls! coffee? anyone? repede repede ca dupa aia ma duc la o intalnire tot intru pe site la Synevosi nu mai vin analizele mele si azi sunt programata la gineco ieri seara durere de burtoi si mijloc, martisoare si oboseala cronica ora 22:00 - somn de voie suntem in 22, pe 25 N-ar trebui sa apara 'aia' nu spui care. sanii parca nu mai sunt asa umflati insa dor sa vedem sa vedem...ce-o sa iasa....[:D]
Buna Moni Bafta la ginecolog azi Oare nu ar putea sa-ti spuna si daca ai bebe? Si eu am avut ieri niste dureri ca de menstra f puternice .Parca in acel moment si veneau uratii.Sper macar sa nu vina mai repede ca si asa imi e scurt ciclul.Astazi nu mai am nimic Doar sanii durerosi [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
hello again, am venit de la intalnire, ninge afaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de rupe mai nush' daca poate sa imi faca acolo azi (e un cabinet intr-un apartament de bloc cu 2 sau 3 camere) am s-o intreb totusi ca avea niste aparate pe acolo - zici de beta nu? ma enerveaza astia de la Synevo ca nu mai pun analize pe site.....de ieri de la 12:00 n-am mai vazut nici o analiza noua imi vine sa-i sun sa ii presez [:)] acum nu ma doare nimic (burta sau mijloc) - doar sanii putin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai de asta nu le-am spus eu prietenilor ca incerc sa fac un [bibe], ca sa nu ma ocoleasca sau sa vb despre mine intre ei. Am doar doua prietene care stiu, dar nu se cunosc nici macar intre ele[:D], asa ca mai bine. Si ori de cate ori ma intreba cineva daca fac un bebe raspunsul meu este ca da, o sa vina si vremea lui. Oricum eforturile noastre vor fi rasplatite! [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...