Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (39)


Recommended Posts

[s] [s] Ericaid="red">id="size5">id="Script MT Bold"> [s] [s] -multa sanatate si sa aduci multe bucurii parintilor tai.Ankid="red"> da o poza ceva cu caprita nu ne dai si noua.Si cum ati sarbatorit?

 

 

La multi aniid="size5">id="red">id="Script MT Bold"> si pt ceilalti sarbatoriti ai zilei de azi(daca aveti prin familie)

 

Doloresid="red"> multa sanatate lui David

 

eu abia astept sa se trezeasca Daria sa-i vedem reactia la vederea ghetutelor.Nu i-am pus nimic special-doar dulciuri si fructe.Speram ca celalat mos sa fie mai bogat

 

 

Mihaela [gravi] 33+[fetita] Miruna id="red"> si [copil] Daria-Stafaniaid="red">-16.11.2006

 

asa creste Daria id="size3">id="red">

 

creste burticaid="red">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anca - sa-ti traiasca fata. La multi ani! [s][s] sa-ti aduca numai bucurii. va pupam cu drag. [pup]

 

noi suntem bine - inca mai avem de asteptat - pana marti - inca nici un semn - poate nici nu au luat - sa vedem.

deci suntem oki pana acum.

 

 

Dolores - multa sanatate la micul pui de om. [pup]

 

va pup pe toate [pup]

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">


lucrusoare de vanzare - reduceri de pretid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dolores imi pare rau ca sunteti bolnaviori. Si eu sunt ingrijorata cu tusea Anei, nu a avut niciod asa ceva. Dar se pare ca sunt f multi copii aici cu aceleasi simptome, tuse si doar atat si tine destul de mult. E clar un virus pt ca am luat si noi si e destul de deranjant sa tusesti din 5 in 5 minute. Al meu sot se simte f rau, a vomitat, are frisoane, probabil s-a intoxicat de la ceva, nu isi da seama exact de la ce.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] pe toata lumea si va multumim mult pentru urari. Am petrecut doua zile la greu, asa ca azi ssunt lata. Poze incerc sa pun in week-end.

Dolores imi pare tare rau ca sunteti bolnaviori.

Miro David a avut varicela in septewmbrie, iar fiemea a stat cu el zilnic, jucat, pupat, batut...si tot ce fac ei 5-6 ore /zi si nu a luat, desi poate era mai bine sa o faca si gata.

Maya voi tot cu tuse?

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi aniid="red"> (cu intarziere) pt printesele Ericaid="red"> si stefyid="red">! sa cresteti mari, sanatoase si sa aveti parte numai de bucurii in viata!

 

Asteptam poze de la petreceri!

 

sanatate multa lui Davidid="red">[flo]

 

Noi suntem bine, mai mucaim... eu inca gripata. ieri am dus-o pe buni la aeroport. Dani m-a uimit pe masina...deja nu mai are nevoie de jucarii sau alte giumbuslucuri la drum lung. efectiv se uita pe geam si vorbeste despre ce vede pe drum...avem copii mari, da?

 

Dbunny si [copil] Daniel

poze Daniel

 

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor,

 

La multi ani, Erica!id="red">id="size3"> Sa cresti mare, frumoasa si desteapta. Mami si tati sa asculte de tine [:D] Ankid="red">, sa va bucurati de ea. Asteptam pozele [pup]

 

Doloresid="red">, ce rau imi pare de voi. Asa greu este...

Nu mai stiu daca am spus, dar noi cred ca am facut complicatiile in iunie din cauza giardiei. Acum se fac 2 luni de cand o tin sub tratament pentru giardia si in afara de foarte putini muci, nu mai are nimic. Cauta-l si tu pe David, poate ca giardia il face mai alergic si din cauza asta sa fie asa de sensibil. Bafta multa si multa sanatate [pup]

Mayaioneid="red">, urata treaba cu tusea. Nici nu stiu unde sa va indrum sa va cautati. Cert e ca nu e bine si trebuie sa va tratati. Bafta multa. [pup]

Dbunnyid="red">, si eu am observat ca Iulia este foarte cuminte in masina. Chiar au crescut [:D]

 

Ne-am hotarat sa nu ii luam laptopul ala in forma de broasca testoasa de Craciun. L-am studiat si nu merita. Pai nu are un ditamai calculatorul cu astfel de jocuri pe el? Este netul plin de asa ceva. De banii astia mai bine ii luam altceva care merita. Acum de curand a cerut topogan. Nici nu stiu daca acum se mai gasesc chestii de-astea de gradina. Cautam.

Oricum, conditia sa primeasca tobogan este sa nu planga o saptamana intreaga, lucru pe care nu prea il reuseste [:D]

 

Seara inainte sa vina Mos Nicolae, Iulia si-a facut cizmulitele cu peria, le-am aranjat cu totii frumos. Apoi i-am spus eu ca ghetutele ei sunt cam mici, ca ale mele sunt mai mari si mie o sa imi puna mai multe bomboane decat ei. Pai nu va spun ca pana a adormit imi tot zicea ca eu nu o sa pot manca toate bomboanele, ca o sa ii dau si ei sa pape [:D]

Dimineata uitase deja ca trebuia sa vina Mos Nicolae. I-am amintit noi si a fost foarte bucuroasa de ce a primit, chiar daca pe langa cadouri a fost si o nuielusa.

 

Aseara am mai pus cateva poze si filmulete aiciid="red">

 

Va pup si multa sanatate [pup]

 


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"id="size1">

 

Angi poze

"]Iulia [copil] - 3 noiembrie 2006 - Jurnal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o felie de tort.... si anka, Miro, Dbunny, va multumim pentru urari. Nu a fost asa cum ne-am dorit.... Dar poate alta data va fi mai bine... fara unii musafiri...

 

Urez si eu La multi ani! sarbatoritilor ce au fost si vor veni...

 

Andrei Daniel

Calin Ioan

Marani

 

Erica

Andrei Nicolas

Dragos

 

Andra

 

La multi ani, celor ce poarta numele Sf. Nicolae!

 

Dbunny, cum mai e Dani?

 

Miro, Stefy a facut varicela la 9 luni... dar tu cu doi.... Nu e obligatoriu sa i-a si ei... Fetita unei prietene se jucase cu Stefy cu o seara inainte de eruptie si nu a facut... Perioada de incubatie e 10-14 zile... Multa sanatate la pitici.

 

Angi, eu sper ca sunteti ok. Si o prietena de a mea a fost in aceeasi situatie cu tine... NUmai ca pe ei gripati tot cu porcina, fiindca medicul nu mai avea Tamiflu le-a dat sa se trateze cu ceai de Echinaceea si acum sunt ok... si au fost toata familia gripati.... iar prietena mea nu a reusit sa i-a gripa... Slava Domnului. Stefy a primit de la nasii ei 366 de povesti.. si o groaza de carti de la noi... si de acum avem ce citi...

Eu de un an sunt cu 6 ore si 75% din salariu... si se simte...

 

Dolores, multa sanatate lui David.

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacramioaraid="red">, La multi, ani!id="red">id="size3"> pentru Stefi. Sa va bucurati de ea [pup]

Si Iulia a primit mai mult carti. Ne cere sa ii citim, asa ca ii luam destul de multe carti. De ex.: premiu la 5 buline albe este o carte cu o poveste. Trebuie sa ma duc la librarie cat de curand sa imi refac provizia de carti ca mai am una singura. Si parca vad ca iarasi ii dadu tanti 5 buline albe astazi [:D]

Este tare greu cu 75% din salariu. Se simte foarte mult. Eu din diferenta pe 2 luni de ne-au dat-o, mai am doar banii de intretinere pe care o sa ii dau azi. Oricum, au prins foarte bine.

As vrea sa vad si eu poze cu voi. Ne arati?[flo] [pup]

 


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"id="size1">

 

Angi poze

"]Iulia [copil] - 3 noiembrie 2006 - Jurnal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am reusit sa conving pe dna doctor neonatolog sa vina maine acasa s-o consulte. Dansa vroia sa ma trimita la spital la sot, dar am zis sa evit spitalul pt ca sunt cazuri de gripa si nu vreau s-o expun. Dar culmea este ca nu mai tuseste[:D]. La gradinita nimic, acasa o singura data dar usor, dupa ce a tipat si cantat. Sa vedem ce mai consulta maine. Poate pe mine ca tusesc eu, am luat de la ea cred. Sper sa nu cobesc si sa inceapa iar ana cu tusea.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...