Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lacramioara multumesc pt cafea, ca de zi usoara...am o gramada de munca.

Sa sti ca si la noi la gradi s=au strans banuti pt doamne cate 10 lei de una si au fost incantate, desi mie mi s-a parut putin. mamica care i-a strans nu a avut nici un fel de problema. Ieria venit moshu la ei , da detalii nu stiu. Sper sa primim dvd. Ei iau vacanta miercuri, da azi am lasat-o aks cu tati.

Datefa da voi ce mai faceti. 34 zici...Bafta mami.

Maya nu au de ce sa se supere. Eu nu le-as fi luat la toate, doar e criza[:D]. Cum a fost Ana la serbare?

[pup]

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele,

ce mai ziceti? ce mai faceti? ce mai fac bolnaviorii? sper sa nu mai avem printre noi bolnaviori. [pup] cu un punn de sanatete pe toti sa treaca repede.

 

noi suntem oki - din toate punctele de vedere.

azi am gasit-o in sfarsit pe Minnie - soatza lui soarece - ca de mult o cautam si e si in scrisoarea pentru Mos Craciun trecuta. ma bucur mult ca am bifat-o.

in rest - totul e pregatit, totul e cumparat si asteptam cu drag si spor sa vina sarbatorile. mai curatenie mai trebuie in casa - dar de asta ma ocup saptamana ce vine.

 

pe langa cadoul mult dorit de Kara i-am cumparat din nou carti cu activitati - ma omoara Kara cu ele. zilnic vrea nene sa facem fise si iar fise - imi aduce cartea in brate si da-i si fa la ele.

 

noroc ca le-am facut si poze si le-am trecut in word-uri si i le mai pot da din cand in cand, cand le pofteste.

vi le-am trimis si voua pe mailurile comune. le-ati vazut? le folositi careva? va plac? mai vreti? [:D]

nu de alta - da mai am doua in lucru acum. [bibe]

 

in rest - ce sa va mai spun? ma tampeste cu desenele animate - zilnic ar vrea de cate 2-3 ori Peter Pan - si 1 si 2, apoi incepe cu Alba ca zapada, Mowgli 1 si 2, Pongo, Maria Mirabela, Veronica, Anastasia, etc. si vedea ea cum ne manipuleaza sa vada cat mai multe - si noi vedem la randul nostru cum sa facem sa o lasam cat mai putin la TV.

jocuri cat mai rar, puzzle-uri la fel, papusi nu mai vorbesc, fise si desene la greu.

 

asa e si la voi? ma rog - difera preferintele, nu?

 

v-am pupacit pe toti si toate [pup]

 

AM EDITAT: ca am uitat sa va spun de Raul - a inceput in sfarsit sa se descurce bine la mersul in 4 labute si deja nu mai maraie a frustrare -pentru ca acum poate ajunge unde-si doreste.

Se ridica pe picioare si sta asa cu funduletul in sus si sprijinit pe manute - e super super comic. Se ridica de fotoliu si de etajerele de prin casa. in curand o ia si asta la picior.

mama mai spune - dar rar - tata inca n-a spus - ta-su il tot provoaca - da inca nika. [:D]

v-am pupat [pup]

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">


lucrusoare de vanzare - ultimele reduceri de pretid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...