Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(641)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

DA, dar la voi, totul e mai frumos! [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor simt intepaturi mari in uter si ma doare[:-@] fetelor, nu stiu daca ma credeti dar eu am teste de sarcina cu detectie de la 10 mUl/ml ceea ce inseamana ca pot depista sarcina mult mai devreme dar problema e ca in farmacii nu sunt disponibile pt ca acestea se folosesc doar in clinici si laboratoare dar metoda e acceasi....tot din urina se fac, la fel e simplu si sunt foarte ieftine eu am sa-mi pun si0n cap doar ca nu am de ce sa ma testez[:D] [pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata plec acasa si o sa ma opresc la o farmacie sa ma milogesc de un test cat mai sensibil... Aici cum ceri un test intai te intreaba in ce zi esti [bang].. Who cares??? Daca am chef sa ma testez in J-x e problema mea [:I] ...nici n'o s'ai zic lui al meu pt ca am deja un test acasa (dar e pt J-1 min) si asa crede ca m'am tacanit cu teste,ovulatii,calcule... MADA mamica de [url="http://www.comboost.com/Gallery/GalleryDisplay.aspx?r=7359578&ab=1&n=0"]Emily[/url] 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mada, tinem pumnii [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] hau mada ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru fetele care au probleme cu soacrele [pup][pup][pup]sa va treaca supararea;eu din puntul asta de vedere nu ma pot plange am o soacra super si mie tare draga;inainte de casatorie a fost un pic [haibat] dar dupa [flo]sa calmat si acuma ne iubim[:D] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...