Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(641)


Recommended Posts

Am impresia ca toate avem o zi de nasoala. Cred ca e normal, nu putem fii optimiste, optimiste cand in jur e cam gri iar in suflet furtuna [:(]... Iar eu chiar nu pot sa accept sfaturile de genul: nu te mai gandi la sta, relax, daca te focalizezi nu o sa mearga...cum naiba sa nu te focalizezi [:-@]. Imi aduc aminte cand Emily era bebe mergeam la bebe inotatori, si de pe cand a implinit un an vedeam mamicile cu burtici (asteptau al doilea bebe) si eram asa geloasa, pur si simplu nu puteam sa le privesc in ochii[:I]... MADA mamica de [url="http://www.comboost.com/Gallery/GalleryDisplay.aspx?r=7359578&ab=1&n=0"]Emily[/url] 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

walkiria, eu am avut-o 14.61 si de aia am pierdut sarcinile de obicei homocisteina crescuta e un semn de trombofilie.... daca se dovedeste ca ai probleme o sa te treaca pe tratament cu vitamine si aspenter si atunci poate vine si bebe dar din punctul meu e vedere asta nu e o cauza pt care nu ai ramas......ba din contra da avorturi spontane in luna mica pup si tin pumnii sa fie totul bine[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

un concediu prelungit in doi....la munte, primavara, aer curat, pasarele, ciripit, verdeata, flori in copaci, romantism.....relaxare totala eu asa cred ca ar reusi sa ma relaxez dar cred ca si bebe ar veni mai repede [:D] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai poti merge la fundeni cu ce ti-ai facut deja si iti mai fac ei acolo apoi o sa te treaca pe tratament daca este cazul sau mergi la synevo si recolteaza-ti pt profil tombifilie ereditara care costa vreo 800 aprox, nu mai stiu exact si atunci stii sigur 100% si in el ai: -proteina C -Protina S -Antitrombina III -Mutatia FVL -MTHFR cu cele doua mutatii -Mutatia protrombinei [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu dupa ce am fost la fundeni si mi-au zis ce homocisteina imensa aveam am merg la synevo si pe asta l-am facut si asa am aflat criminalul bebelusilor mei e scump dar se merita ca macar tii ce ai....dar poate tu nu ai [pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa si vezi ca la fundeni ti le pot face doar pe primele doua analize din profil: proteinele C si S celalalte tot trebuie sa le platesti la particular ca sunt mai complexe .....si statul nu da bani[q] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, [pup] pt toate,hai mai inseninati-va fetelor,vine primavara imediat!si cu ea vin si berzele noastre.Promit![pk] Mie nu mi-au aparut uritii inca!! nici nu ii mai astept!sa nu vina, uritii de ei!(2 zile intirziere la un ciclu regulat 28-29). Am foarte mari sperante ca e [bebic]- am sa cad in butoi de nu o sa ii vad fundul daca nu e. Da Doamne sa fiu [gravi] Simbata am promis ca fac un test,pina atunci NU astept uritii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...