Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(641)


Recommended Posts

felicity, super deci esti aproape aproape de cele doua liniute[olala] asteptam vestea cea mare[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui felicityhope
Buna, [pup] pt toate,hai mai inseninati-va fetelor,vine primavara imediat!si cu ea vin si berzele noastre.Promit![pk] Mie nu mi-au aparut uritii inca!! nici nu ii mai astept!sa nu vina, uritii de ei!(2 zile intirziere la un ciclu regulat 28-29). Am foarte mari sperante ca e [bebic]- am sa cad in butoi de nu o sa ii vad fundul daca nu e. Da Doamne sa fiu [gravi] Simbata am promis ca fac un test,pina atunci NU astept uritii!
waaaaaaaaaaaaaw [olala][olala] este [bibe] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2a85fe"]TB[/url] [url="http://4.bp.blogspot.com/_NDMEIWLQA0I/S_U9WP7U_WI/AAAAAAAAD_Q/SKMI51jb-Y8/s1600/1-barza.jpg"]Asteptam barza!![/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, v-am zis ca si eu am niste semne de gravideala de nu mai pot am avut contact neprotejat in z 16 dar eu nu mai aveam sperante crezand ca a trecut ovulatia ....dupa semne eu sper din tot sufletul sa fie bebe daca nu se intampla nimic pana sambata bag si eu un test de proba....doar ca asa ma deprima alea negative....ma intelegeti daca e bebe nu ii mai zic nimic sotului pana nu trece perioada critica cred ca as suferii mai putin daca Doamne fereste s-ar intampla iar ceva decat daca stie si el ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena o sa ma duc la Medlife sa le fac, ca am card de la servicu si am reducere. Chiar sper sa nu am si asta ca sunt satula si imi sunt de-ajuns celelalte...dezi eu in trecut am facut un fel de vasculita si am facut tratament cuTarosin, am vazut ca se da si n caz de trombofilie, insa medicul de atunci nu mi-a dat sa fac si alte investigatii de acest gen, a pus-o pe seama alte boli pe care o am. Felicity [ruga] sa fie bebita, sa ne mai ridici sinoua moralul cu o veste minunata! ____________________________________________________________ In asteptarea celei mai mari minuni din viata noastra! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30678b"]Grafic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor multam mult dar eu incerc sa ma gandesc cat mai putin ca sa amortizez cat mai mult o eventuala cadere in butoi.....ca sigur voi pica daca e negativ dar macar sa nu cad rau mada, mi-e mi s-a pozitivat testul la 9 zile de intarziere asa ca nu mai fi trista....e foarte posibil sa fie prea devreme ce zi esti? cum adica mai faci unul pe 8 martie daca nu vin uratii? pai pana atunci mai sunt aproape 2 sapt...e prea mult tin pumnii la toate fetele ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...