Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(641)


Recommended Posts

draguta, intarziere nu dar dupa cele doua sarcini am invatat foarte bine simptomele si acum cam coincid[:D] zic eu....sau sunt doar inchipuiri....vom trai si vom vedea stiu ca sunt foarte mici sansele sa raman doar de la un contact singur dar eu vreau sa sper....e frumos sa speri....e cam urat dupa ce vezi rosu in fata dar toate trec....am trecut eu prin atatea aaa fetelor.....mi-am amintit ceva....ce sanse credeti ca sunt sa scape ceva micuti in lichidul seminal.....la inceputul actului.... ca exact in ziua 14 am avut o cearta cu al meu ca nu vrea sa renunte la prezervativ si la inceput nu si-a pus.....si la pus la final[:-@] offf cum ma leg de orice, iar imi fac sperante aiurea ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Draguta sa dea DD sa fie cat mai multe fete [gravi] si sa nu aiba loc la titlu dar o sa ne ridice pe noi cele care nu avem vesti bune de ceva timp. Va pupic[pup][pup][pup] si sa va iubiti mult astazi ca doar e dragobetele, sa faceti [sex] si apoi lumanarea iar peste cateva zile sau fiecare la randul ei sa ne anunte ca este [gravi] V-am lasat ma duc sa pap ceva apoi fug la scoala, astazi sunt un pic mai bine am trecut peste vestea ca nepoata mea e gravi si ma bucur pentru ea iar eu sper ca cat de curand urmez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va zic. Eu data trecuta cand am ramas insarcinata m-am visat mireasa in alb si am pierdut sarcina si azi noapte m-am visat mireasa dar nu eram in alb ci in mov cred. Deja incep sa sper ca poate poate luna asta e bine si va dau de baut. Gata acum chiar am plecat ca e tarziu. [pup][pup][pup]si iubiti-va[olala][olala][olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai fetele ce zii de kka[q] Nici voi nu sunteti prea fericite azi. Eu ma simt f rau de la raceala si in plus mai ma si suna o pritena de-a mea care e studenta sa imi zica ca e gravida. Si in plus nici nu-l tine, ca nu are job si etc... Am intrebat cam furioasa daca ea nu a auzit de ac-uri. Unele fete se chinuie si altele [bang][bang][bang] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draguta [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] X100000000 de pupici pentru fiecare fata [:)] ma rog la Bunul Dumnezeu, daca mi-a dat acest copilas dupa atatea incercari si chinuri, sa fie sanatos si sa pot sa il nasc la termen [ruga] MERGEM INAINTE PANA VOM REUSI http://www.fertilityfriend.com/home/nerama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...