Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medicinisti din toata lumea uniti-va....AICI! (6)


Recommended Posts

Neatza fetelor, in primul rand FELICITARI pt Magda, ma bucur ca ti-ai indeplinit dorinta. Cred ca esti f fericita acum cu toate realizarile tale, cu reusita de la neuro si cu baietelul tau Matei cel frumos. Adriana, felicitari si tie si nervii tari! Vad ca ai o gramada de peripetii, nu gluma...Cat despre contul pe Imed, eu din vara am incercat fara succes, nu mi l-au aprobat nici acum, am facut alta adresa de mail poate oi reusi cu aia, nici asa nu a mers,l-am pus pe Stefan care e programator si are stiinta nu ca mine, dar nici el nu a reusit, astfel ca m-am lasat pagubasa. G24hit, asa e cu nasterea la cadrele medicale, iti spun din propria-mi experienta, cand aveam paciente cadre medicale, ne asteptam la ce-i mai rau....bine ca acum sunteti ok, sanatate multa tie si micutei Iulia! Elbi, am avut si eu noroc de data asta, mi-au aprobat bursa chiar daca am 30 ani aproape...de abonament nu ma intereseaza ca nu ne mai deconteaza, asta e, oricum s-au schimbat multe "chestii" legislative prin UMF, spre ex acum daca ai medie mica te trece la locurile cu taxa. Va pup si va urez o zi buna, ma trage fii-mea de bluza ca nu mai vrea sa butonez. www.nico.stfp.net
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=112206"]CAPITOLUL 7[/url] va asteapta, dragi colege! In alta ordine de idei, am mai facut modificari la listutza noastra. Sper ca am reusit sa completez pe toata lumea. Rog sa fiu iertata de inerentele omisiuni si greseli si, daca se poate, sa ma anuntati de ele si eventualele adaugiri (Bysko si Emushi in mod special). Multumesc de intelegere! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...