Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Medicinisti din toata lumea uniti-va....AICI! (6)


Recommended Posts

Fetelor ,am si eu nevoie de o informatie . In cat timp se elibereaza certificatul de membru al colegiului medicilor in Bucuresti ,cel nou .Eu sunt deja mb dar cica s-a schimbat formularul .Am gasit ce acte imi trebuie ,dar nu si info despre cate zile dureaza .Am inteles ca exista si o taxa de urgenta , stie cineva cat e si ce inseamna "urgenta " asta ,adica in cat timp am hartia ? Imi trebuie musai la inceputul saptamanii viitoare si vreau sa stiu daca ma mai agit sau nu ,mai ales ca maine nu au program cu publicul . Multumesc mult . Mama lui Andreiutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna, sunt noua pe forum.ma numesc andreea si am terminat facultatea de mg la bucuresti dar in loc sa dau rezidentiatul m am apucat de facut copii si uite asa sint in anul trei de concediul de crestere a copilului . sunt foarte demoralizata ca nu ma simt in stare sa ma apuc de invatat cu 2 dracusori acasa,e imposibil sa ma concetrez si in plus dupa mai mult de 3 ani de stat pe bara am impresia ca nu mai stiu nimica.nu vreau sa stau la cratita toata viata,paote gasesc pe cineva in situatia mea care sa poate sa imi da un sfat .sper ca nu v am plictisit ,va pup mami de cristina 21/03/2005 si victor 20/09/2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bisous, eu stau de 6 luni acasa, cu reziul luat si tot am impresia ca nu mai stiu nimic..ca m-am rupt de tot ce inseamna medicina, desi am citit in timpul asta destul de mult...despre rezi..daca iti doresti mult de tot sa il iei pe o specialitate anume eu cred ca o sa te poti mobiliza..si, bineinteles, daca o sa ai un ajutor la copii, altfel, cu 2 nazdravani cred ca iti va fi foarte, foarte greu...
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bisous...ce sa zic, eu nu am 2 dracusori, numa' o baietoaica nazdravana...care-mi ocupa si timpul, si cheful de invatat! eu am luat (probabil accidental? dupa 2 luni de invatat numa' noaptea dupa ce adormea iedu', cateva ore pana picam de somn) rezi pe mf, ce sa zic, l-am luat sa nu stau pe tusa...acum mai si lucrez cateva ore pe zi (nu mult, 2-3 ore, da' ma duc ca-s in stagiu de pedi si ma intereseaza acum...), asa ca abia astept acasa sa vin la joaca...plimbarea de dupa-amiaza (nu ma pot abtine!), pe la 11 adoarme cupilu' asa ca cica m-as apuca de invatat (maaaama ce chef am!)- uite dovada...stau pe forum! [alcool] si TOTUSI, inca mai cred ca pot lua rezi pe alta specialitate... poti sa-mi zici cum vrei, sufar de-un optimism aproape absurd la care nu, NU VREAU sa renunt...si poate asta m-a ajutat si anul trecut! asa ca, sfaturi nu-ti pot da, mie pana nu-mi junge cutitul la os nu-mi vine cheful si sporul la invatat...[bang] bafta multa...si nu-ti fa griji ca ti se pare ca nu stii nimic...cred ca ne-am ales o meserie in care (aproape)tot timpul vom simti asta! (si, sincer, mie mi-e frica de aia care le stiu chiar pe toate!!!) [pup], poate punem de-o intalneala la rezi? mai e si bysko...cine mai vine??? http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...