Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(642)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui PaulaFrida
sarah ai PM[pup][pup][pup]
In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastra
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://lh5.ggpht.com/_0M6i3TiE0-U/TTP-kMQRdRI/AAAAAAAAAm0/YjdM-8M1Ak0/s1152/coollogo_com-163852335.png"]Trying To Conceive[/url] [url="http://www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif"]Mamica de ingeras fetita[/url] 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)
fetitele,merci![pup] 2011 imi va aduce bebe mic! o sa fiu [gravi]! http://dwdf.daisypath.com/1OSjp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! Eu am o stare de nervozitate, probabil din cauza menstrei. Paula o sa iau si eu o cafea.[pup] pe toate fetele.

Miha [pup] din pacate e o certitudine, am spottingul de dinaintea menstrei, maine asadar Z1. Asta e, nu a fost sa fie nici de data asta[bang]

Fetele apropo de odisee, facusem eu un calcul si daca eram gravi nasteam undeva pe 8 sau 9 nov. si ma gandeam sa-i pun unul dintre numele sfintilor din data respectiva[q]

Luci[pup][pup][pup][flo][flo][flo] ca sa te mai inveselesti.

BobPixel nu te mai gandi la sarcina pierduta, ai patit-o o data, nu se va mai intampla. Sunt multe fem care au avut sarcini pierdute si apoi au dus la bun sfarsit si 2 sarcini. Bafta![pup]

 

 

 

Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monique durerile de cap pot fi si de la bebe, adica de la hormoni, pana se obisnuieste corpul cu noua stare de [gravi]. Tin pumnii sa vi cu vesti bune. Daca poti sa rabzi durerile ar fi bine sa renunti la pastile deocamdata, mai ales algocalmin. Incearca sa te odihnesti cat mai mult, sa bei lichide. Poate ne dai vestea de buna. Ai grija de tine![pup]

Mada[pup], poate totusi mai exista o speranta![pup]Tare frumoasa este Emy!

Ioana mucusul de la ovulatie e incolor si se intinde.[:I]

Va pup pe toate

 

 

 

Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lore [pup] ma bucur nespus de mult pentru tine, ia sa vezi coincidenta azi ma gandeam la tine oare ce mai faci si cand am vorbit cu didi care si ea intreba de tine[olala]

vreau sa te intreb si eu ceva in privat daca nu te superi pot sa-ti trimit un PM referitor la analizele mele

va transmit salutari din partea dianei

[pup][pup][pup]

 

GRAFIC

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feletelor [pup][pup][pup][pup][pup]

 

Katy, sper mca maine sa nu maideclari z1 si sa mergi la odisee

 

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 12+ cu [bebic].

[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy">

id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Monique durerile de cap pot fi si de la bebe, adica de la hormoni, pana se obisnuieste corpul cu noua stare de [gravi]. Tin pumnii sa vi cu vesti bune. Daca poti sa rabzi durerile ar fi bine sa renunti la pastile deocamdata, mai ales algocalmin. Incearca sa te odihnesti cat mai mult, sa bei lichide. Poate ne dai vestea de buna. Ai grija de tine![pup]Mada[pup], poate totusi mai exista o speranta![pup]Tare frumoasa este Emy!Ioana mucusul de la ovulatie e incolor si se intinde.[:I]Va pup pe toateNe dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
align="right" id="quote2">Katy stiu ca nu e recomandat decat No SPA si ala cu acordul medicului insa crede-ma ca nu mai puteam. nu stiam cum sa mai stau, ce sa mai fac, mi-am pus caciula si fular peste. nu cred ca am mai experimentat asa cevasi ma durea partea frontala cu lateralele ingrozitor. plus ca zvacnea capul si daca vorbeam zvacnea si mai tare. ingrozitor. eu m-am gandit c-o fi de la frigalau.acum sunt acasa dar maine voi fi mai mult pe afara. nush ce o sa fac.....oricum speram sa imi vina azi CM si nu maine (azi, pt. ca sunt acasa si pot suporta durerea ce vine odata cu Z1). in fine, daca e sa vina maine ma duc pregatita cu de toate (maine sunt la targ, la muzeul satului, afara, in frig [q][q][q]) de asta mi-e asa naspa sa imi vina maine [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Monique durerile de cap pot fi si de la bebe, adica de la hormoni, pana se obisnuieste corpul cu noua stare de [gravi]. Tin pumnii sa vi cu vesti bune. Daca poti sa rabzi durerile ar fi bine sa renunti la pastile deocamdata, mai ales algocalmin. Incearca sa te odihnesti cat mai mult, sa bei lichide. Poate ne dai vestea de buna. Ai grija de tine![pup]Mada[pup], poate totusi mai exista o speranta![pup]Tare frumoasa este Emy!Ioana mucusul de la ovulatie e incolor si se intinde.[:I]Va pup pe toateNe dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
align="right" id="quote2">si inca cevade fiecare data cand imi vine CM, ma doare capul cu o zi inainteieri cand m-a luat diurerea de cap mi-am zis ca e normal, ca urma sa vina CMdurerea de cap a crescut treptat pana la insuportabilde obicei ma doare sacaitor asa....inainte de CMsi de obicei e singura zi din ciclul menstrual cand ma doare capulin rest nu prea am probleme - migrene sau alte dureri de cap conexe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, stiu ca e tarziu la voi, dar va invit la o felie de pizza facuta in casa[pofta], face bine la silueta [:D]

Apoi un ecler cu ciocolata? Abia facut [pofta]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, nici la mine nu e bebe ....luna asta

secretia e maro

a fost alarma falsa...oricum sansele erau minime sa se intample ceva acum

dar trec uratii si ma pun pe treaba

nici test nu mai fac ca e clar

 

tin pumnii celor ce urmeaza la testat

 

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...