Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(642)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna[pup]Eu declar cu bucurie Z1[pk], din fericire de data asta nu a mai fost de 67, ci numai de 40 si ceva. Se pare ca fac progrese[:D]Cine a mai ramas sa se testeze?[flo][pup]TTCOn voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">bravo gaby [olala]..progresam si asteptam pe bebe[pup][pup]http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! [flo][flo][flo]

Sa ma iertati ca scriu mai rar...nu m-am mutat inca la odisee, ffindca tot voi imi sunteti mai dragi.[pup]

Pentru fetele care au declarat Z1 sau care asteapta cu dezamagire in suflet armata rosie:

Bucurati-va in loc sa va intristati, organismul vostru se pregateste doar sa il primeasca pe bebe luna viitoare, se pregateste sa ii asigure un mediu cit mai bun pentru o sarcina sanatoasa si la termen!

Mie in Decembrie anul trecut mi-au venit uritii de doua ori, eram atit de jos in butoi, ca ma gindeam ca nu mai ies de acolo[:I]...si apoi au venit sarbatorile, mi-am propus ca dupa sarbatori sa ma duc la medic - si m-am dus, cu o atitudine de "Ce se-ntimpla domnule?"...mi-a luat singe pentru dozari hormonale...Dupa vreo doua ore ma suna ca cica sunt insarcinata. A fost un soc, sa sar din fundul butoiului, direct la odisee.

Asa ca NU fiti triste, ascunse sunt caile Domnului.

Sa multumiim ca suntem tinere, sanatoase si ca avem linga noi pe cineva care ne iubeste. In conditiile astea, nici bebe nu o sa intirzie prea mult. Pur si simplu asteapta cel mai bun moment posibil ca sa vina.

Va pup cu drag, sa aveti un weekend minunat!

[flo]

 

9+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

cora imi pare asha de rau [q][q][q]

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] buna corina ,nu m-am exprimat corect,reiau ...am avut contact cu sotu dupa 16-17 ziile,si de teodor aflasem dupa 1 luna si jumatate,

fetelor ce ati primit de pomana ca azi sunt mosi,la mine pe sector pacienti au vizitatori cu farfuri de sarmale,cozonac,carne etc.

domne de-ar veni si postul sa ne mai curatim de toate relele!!![ruga]

 

[ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corina_s
SS Tzuky tu cum te simti? [pup]http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
align="right" id="quote2"> Corina, multumesc de interbare[pup]. Ma simt "nesimtit de bine"...Nici tu greturi, nici ameteli, sau alte alea...putin dor sanii, dar e ceva asemenantor cu o usoara febra musculara, deci practic nici o neplacere, uneori uit ca sunt insarcinata[:I] - imi amintesc doar atunci cind am ceva de carat si nu ridic nimica singuraetc. Are cine...Eram cam ingrijorata de lipsa asta de simptome (mai ales dupa avort, suflu si-n iaurt), dar mama mea mi-a zis ca nici ea nu avut nici pe [8D], cu niciuna dintre noi (suntem tre surori).Astept cu nerabdare urmatorul control, in martie, atunci voi avea cu voia lui DD, 11 saptamini.Doamne ajuta!Pup fetele toate, viitoare mamici toate! [flo]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa fac si cozonac, dar cum tusesc, mi-ar fi fost greu sa mestec in coca. Asa ca m-am resemnat la coliva, covrigei si niste prajiturele.

O sa mai fac si vin fiert si o sa ma duc la fini mai tarziu.

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...