Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(642)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cora79
Vazut fetelor[pup][pup],sunteti frumoase toate[pup]"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
align="right" id="quote2">chiar acum am vrut sa iti scriu ca esti o scumpete!sa te ajute DD in tot ceea ce vrei sa faci!succes si un [pup] mare!!!!!!![flo][flo][flo]doamne,ca mult mai vorbesc!!![:D]2011 imi va aduce bebe mic!o sa fiu [gravi]!http://dwdf.daisypath.com/1OSjp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim [flo]

Da pe motanul meu il cheama Email Thomas [:D]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Ce mai faceti? Imi pare rau ca nu vad capitol cu dedicatie dar nu e timpul trecut. Eu declar Z1.

Monique [pup], cred ca ai cam tremurat astazi de fig. Cum te mai simti?

Sophia esti insarcinata? Sau nu am inteles eu mesajul.

Cora imi pare rau pt Z1[pup]

Gaby iti tin pumnii sa fie ultima Z1 declarata si sa vina[bibe] mult dorit si apoi sa se regleze si menstra.

Tzuki sarcina usoara si frumoasa in continuare.

BobPixel mai bine ti-ai face un BETAHcg sa vezi cum stai, daca e bebe poate te trece pe medicatie de sustinere.

[pup][pup][pup]pe toate!

 

 

 

Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Ce mai faceti? Imi pare rau ca nu vad capitol cu dedicatie dar nu e timpul trecut. Eu declar Z1.Monique [pup], cred ca ai cam tremurat astazi de fig. Cum te mai simti?Sophia esti insarcinata? Sau nu am inteles eu mesajul.Cora imi pare rau pt Z1[pup]Gaby iti tin pumnii sa fie ultima Z1 declarata si sa vina[bibe] mult dorit si apoi sa se regleze si menstra.Tzuki sarcina usoara si frumoasa in continuare. BobPixel mai bine ti-ai face un BETAHcg sa vezi cum stai, daca e bebe poate te trece pe medicatie de sustinere. [pup][pup][pup]pe toate!Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
align="right" id="quote2">hello feteleiaca am aparut si eu de la targfara mare succesam avut noroc ca m-am indesat langa intrare si tot timpul m-am fatait la caldura, ca vedeam pe geam daca am doritori de martisoarenu am facut mare branza...sunt demontata din cauza asta dar in fine...asteptam CM azi dar tot n-a aparut. don't worry...exista precedentmaine apare...acum stau la caldurica si va scriucum intru pe picasa: www.picasa.ro? sunt 'muci', habar n-am, imi cer scuze daca-s asa natanga [:D][:D]parola am primit-o de la Lorena pe PMplease hel[:D]p
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Ce mai faceti? Imi pare rau ca nu vad capitol cu dedicatie dar nu e timpul trecut. Eu declar Z1.Monique [pup], cred ca ai cam tremurat astazi de fig. Cum te mai simti?Sophia esti insarcinata? Sau nu am inteles eu mesajul.Cora imi pare rau pt Z1[pup]Gaby iti tin pumnii sa fie ultima Z1 declarata si sa vina[bibe] mult dorit si apoi sa se regleze si menstra.Tzuki sarcina usoara si frumoasa in continuare. BobPixel mai bine ti-ai face un BETAHcg sa vezi cum stai, daca e bebe poate te trece pe medicatie de sustinere. [pup][pup][pup]pe toate!Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
align="right" id="quote2">offff [grup] sper si la tine sa fie ultima zi cand declari z1, si luna viitoare sa ne declari IIid="red">[pup][pup][pup]DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">6+SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CAPITOL NOUid="red">id="size6">id="Comic Sans MS">

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Comic Sans MS">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monique77..sa ne arati si noua martisoarele[pup][pup]

 

uite pasii de pe prima pag pt picasa [:)]

1. Mergi la adresa http://picasa.google.com/.

2. Faci click pe scrisul "go to Picasa Web Albums" din partea dreapta a ecranului.

3. Introduci adresa de e-mail deschisa pentru contul Picassa (aspiranteoptimiste@yahoo.com) si parola (la cerere pe PM,idem cu cea de la contul de mail).

4. Daca doresti sa pui pozele personale faci click pe butonul "upload" aflat in partea de sus a ecranului si apoi pe scrisul "create new album".

5. Denumesti albumul creat si faci click pe butonul "continue".

6. Incarci pozele dorite din calculator si salvezi

 

 

http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...