Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hotel cu piscina si regim all inclusive la noi


Recommended Posts

Buna. Ma intereseaza un hotel de la noi de pe litoral care sa aiba piscina (suficient de mare incat in luna august, cand o sa putem merge noi, sa prindem sezlonguri libere si sa avem si loc in apa) si cu sistem all inclusive. A, si daca se poate sa nu ma ruinez dupa 5 zile de cazare. O exista asa ceva pe la noi? De la niste cunostinte am auzit de Hotel Cocor, din Neptun - Olimp. Stiti ceva de el? Imi puteti recomanda si altele? Nu am preferinta pentru statiune, vom merge cu un bb mic, asa ca nu o sa parasim hotelul prea des. Multumesc! [gravired] DPN 20 apr 2011 Poze: http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/ConcediuLaVienaSiBudapesta#
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

ralucuzza, intra pe site-ul acela romanesc cu impresii de calatorie si vei gasi suficiente informatii despre hotelurile de pe litoralul romanesc, inclusuv despre hotelul mentionat de tine. daca nu stii la ce site ma refer, spune-mi si-ti transmit denumirea lui in mesaj privat, deoarece daca ii scriu denumirea aici, este automat cenzurata. insa chiar ai curaj sa mergi cu bb atat de mic la mare ? eu una nu as avea, sincer. Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
ralucuzza, intra pe site-ul acela romanesc cu impresii de calatorie si vei gasi suficiente informatii despre hotelurile de pe litoralul romanesc, inclusuv despre hotelul mentionat de tine. daca nu stii la ce site ma refer, spune-mi si-ti transmit denumirea lui in mesaj privat, deoarece daca ii scriu denumirea aici, este automat cenzurata. insa chiar ai curaj sa mergi cu bb atat de mic la mare ? eu una nu as avea, sincer. Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Am primit bonus de Craciun de la firma unde lucrez tichete de vacanta de vreo 1500 de ron. In cazul in care nu reusesc sa scap de ele pana atunci si in cazul in care bb e ok, as vrea sa mergem cateva zile, macar pentru fiica-mea. Nu stiu, o sa mai vedem. Cred ca stiu site-ul de care spui tu, am dat o data de el. Multumesc de idee! [gravired] DPN 20 apr 2011 Poze: http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/ConcediuLaVienaSiBudapesta#
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu un bebe ff mic la mare e teribil de comod. mai ales daca e alaptat... nu ai nicio grija, doar sa stai langa el [:)] la Cocor e teribil de frumos, nu stiu insa daca au all inclusive. ii poti intreba insa direct. chiar ar fi indicata o alta statiune in fara de Mamaia, unde e furnicar in august. Venus... sau Olimp ar fi si ele ok. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri am citit o impresie "proaspata" despre acel hotel. sejurul de 7 zile, pentru 2 adulti si un copilas mic, a costat anult trecut 3200 ron. si nu au avut masa all inclusive. iar luna august e varf de sezon, asa ca tarifele vor fi marisoare. nu cred ca-ti vor ajunge tichetele de vacanta, daca vrei musai la acest hotel. cat despre afirmatia mea ca nu as avea curaj sa merg cu un bb atat de mic la mare, detaliez un pic: nu ar fi vorba neaparat de bb in sine, pentru ca daca este alaptat, mare lucru in plus nu ai de facut decat sa-l schimbi, sa-l speli, sa-l plimbi si sa-l culci. eu ma gandeam la faptul ca este mai mult expus la germenii din mediul inconjurator, la faptul ca schimbarea mediului, a apei si a mancarii poate influenta calitatea laptelui tau, plus ca in perioada aceea - august - ar trebui sa-i faci vaccinul ptr varsta de 4 luni si poate avea reactii secundare, gen febra, umflarea locului in care este facut vaccinul, etc. in fine, eu nu spun ca ar fi un lucru rau sau gresit sa-l duci pe bb la mare; insa eu, mai prudenta fiind din fire si speriata de o enterocolita pe care a facut-i fii-mea la varsta de 2,5 luni,care s-a "lasat" cu internare in spital si tratament injectabil cu antibiotic pe branula, am prins frica microbilor si mult timp am cautat s-o feresc, pana a mai crescut si i s-a format sistemul imunitar. insa daca esti mai curajoasa, bb va fi sanatos si alte probleme/complicatii nu vor aparea pe parcurs, poti incerca sa mergi la mare cu bb. sunt atatea mamici care au mers in vacante cu bb atat de mic si nu s-a intamplat nimic rau. Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu ca nu or sa imi ajunga tichetele, dar nici nu as vrea sa stam atat de multe nopti. 3-4 nopti cred ca ajung pentru o prima iesire. Legat de curaj...ramane de vazut. Sper ca fiind la al doilea copil sa nu mai fiu atat de panicoasa cum am fost la primul. Cu fiica-mea am fost prima data la mare cand avea 7 luni si a fost totul ok. Om vedea, depinde de mai multi factori, nu suntem foarte hotarati sa mergem, dar e o posibilitate. Roxana, da, nu iau Mamaia in calcul, prea multe fitze sunt pe acolo. As vrea un loc un pic mai linistit. Oricum, nu cred sa iesim prea des din hotel, poate doar seara sa mai facem cate o plimbare...Cel mai mult ma intereseaza sa fie hotelul ok. [gravired] DPN 20 apr 2011 Poze: http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/ConcediuLaVienaSiBudapesta#
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...