Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim de cafelutza...[pup] Anca si Carmen ...bine le ziceti voi cu TV-ul...cred ca de la asta mi se trage...ca inconstient aud prostiile debitate de politicieni...(al meu sotz deschide tv-ul cum a intrat pe usa, doarme cu tv-ul...etc) si cred ca vazand niste prosti la tv carora le pasa de orgolii personale si mai putin de ce se intampla pe teren...ajunge la subconstient...am si vreo 2 sapt de cand stomacul imi arata ca el exista... O sa incerc si Magne B6...si tv cat mai putin deschis... Pupici si o zi frumoasa si fructoasa, Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele. Stiti...ma gandeam la ce spunea Gabi legat de stres. Si apoi am citit si ce spunea Carmen, ce spunea Anca. E foarte greu sa stapanesti stresul, asa e. Si, intr-adevar, parca nu doar carentele de vitamine sunt cauza. Parca trebuie sa facem mai mult. Recunosc si eu efectele nocive ale televizorului. Am incercat sa le evit cat mai mult. Dar mi-a palcut teribil ce a spus Anca. Oare nu cu o multumire trebuie sa incepem? Sa multumim ca avem copii sanatosi, ca suntem noi sanatosi si ca, asa greu cum e, e totusi bine. Si sa ne bucuram mai mult, sa radem mai mult, sa ne jucam. Ieri, pe la 9 jumatate seara, eram cu Stefan in Piata Unirii bucurandu-ne de bradul acela frumos. Si zau...ca am uitat si de stres, si de avitaminoza, si de durerea de masea...de TOT! (sunt sub influenta unei minunate intalniri pe care aseara am avut-o, impreuna cu parintii de la Gradinita ”Buna Vestire”, la Biserica Talpalari, cu Maica Siluana. S-a vorbit despre ”Cei sapte ani de acasa” si a fost tare interesant) Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sa va povestesc ce am facut eu cu Stefy aseara, asa ca de ziua mea... am framantat amandoua, si am facut pizza, mai e ceva de groaza... cred ca ii va place mult la bucatarie... Nu pot sa fac eu ceva, ca e si ea acolo... M-a ajutat sa asez pe pizza ingredientele si imita cu exactitate miscarile mele... A fost o placere sa o vad asa de absorbita... Iar la sfarsit, cand a prins-o foamea si pizza nu era gata imi zice: Mama, da-mi pizza ca mor de foame... Asa ne-am distrat noi doua aseara... ca doar a fost ziua mea... Cred ca nimeni si nimic nu ma putea face mai fericita... Mai ales ca dimineata mi-a cantat Multi ani traiasca... exact ca un copil mai mare si cu intonatie... Cred ca nu exista ceva mai frumos pe lume.... Ca tot veni vorba de discutia anterioara....[flo][flo2][flo] Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacramioara...eu tot defazata sunt, deci LA MULTI ANI pentru tine [flo], sa fii iubita si fericta alaturi de cei dragi. E draguta harnicuta ta bucatareasa...s-ar putea sa iti faca prajituri surpriza sau cu dedicatie la un moment dat si atunci sa vezi ce mamica mandra vei fi.[pup] pt Stefi Azi dau eu cafelutza...e aromata si calda, Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, eu beau Fervexul, desi eu am fost doar fotograful, se pare ca la mine au tras virusii. Dar ii voi birui eu pana maine. Trebuie. Din pacate azi am un curs si nu ma simt in stare sa ajung. In alta ordine de idei...cine vrea sa doneze hainute sau jucarii sa-mi spuna. Daca nu puteti trece pe la mine pe la Gradinita, incerc sa ajung eu cumva. Desi in perioada asta nu mai am sot disponibil (si intre noi fie vorba, nu exagerez daca zic ca nu mai am sot. Punct. Pe 18 isi sustine lucrarea de doctorat si e prins numai cu ale lui.) Iar eu, din pacate, nu conduc. Dar ma descurc cumva, numai sa imi spuneti Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...