Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

Sunt rupta de oboseala... Pe la ora 2 eu ii faceam Stefaniei aerosoli... de pe la 1 a inceput sa tuseasca... Pai dupa atata zapada... zice sotul meu.... dar nu cred ca de acolo i se trage....

Va ofer o [cafea] fierbintee... si fug....

 

Herra, multa sanantate.

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi am iesit aseara cu Alex afara. Azi a luat ultima doza de klacid, asa ca l-am scos pana la Mercur si inapoi... el colectioneaza turturi si mi-i da sa ii pun in congelator! Si exact ca si la altii, a inceput aseara iar cu tusea... si il doare si in gat. Ma rog... vom vedea. E cert ca nu plecam nicaieri in w-e la ce frig s-a anuntat.

 

Pe mine ma lasa rece zapada, inafara ca fac 40-50 de min pana acasa si ma enerveaza sa am grija sa nu alunec nu am nici o emotie!

Alex e insa in extaz!

 

Abia astept sa se inzdraveneasca asta mic!

 

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello...ce binee acasa si cald si bine.

Carmen, multumesc de grija, a ajuns azi acasa..pe la 15,30, dar a venit prin Bacau pentru siguranta.

 

Pupici si o zi minunata...eu intr-o zi vreau sa ajung la patinoar cu baietii...si sa ma si laud, marti la ora 17 avem, la Teatrul Luceafarul spectacol cu Matei...mare dansator...ma rog organizeaza clubul de dans unde merge...am inteles ca va veni si mosul...Daca vreeti sa vedeti pitici dansand, va astept,

 

Gabriela si baietii[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frig e vai!!! Azi am fost la patinoar si sa stiti ca ma tin pe patine, de maine incep si orele, impreuna cu Alex, ma rog, Alex le-a inceput de azi! dar eu azi am pus prima oara patinele in picioare! Cum tot anul asta am invatat si sa inot, ma simt increzatoare ca voi progresa rapid si pe gheata deja nu ma mai tin de mantinela!

 

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si multumim pentru cafeaua de ieri...am savurat-o dar am uitat sa multumesc...

Azi va ofer eu cafelutza....

Carmen, care mai sunt costurile la patinoar? Si cu cine ia Alex cursuri? Este acolo un profesor pentru asa ceva? Caci e grozav!!!...daca este...

Ieri am fost in Carrefour dupa cumparaturile pentru Craciun, caci iar am sotz plecat pena pe 24 decembrie...in Era e mult mai liber decat in Felicia...

Aseara am reusit sa scot covorul la zapada si m-am amuzat impreuna cu copiii...a fost grozav...cat am batut covorul, cat am facut ingerasi pe zapada...oricum a fost SUUUPER!!!

Va doresc o duminica frumoasa...

Gabriela si baietii[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...