Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

Carmen - felicitari pentru cat eati de activa! si tie, Gabi!

eu inca nu m-am obisnuit cu gerul, hibernez!

 

am fost si eu aseara pe la 21 in ERA, alta viata intr-adevar!

 

ce cadouri luati - pentru mici si mari - veniti cu idei!

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt 3 profesori la patinoar. Alex a facut azi a doua ora de curs eu de pe 28 dec incep cursul!!![:D]. Se descurca bine, are curaj, si deja e smecher pe gheata.

Cursul costa 80 de lei patru ore. O ora jumatate de patinaj costa 15 lei fara patine inchiriate si 10 lei ora la abonamentul de 16 ore - adica 160 de lei pt 16 ore. Perechea de patine costa inca 10 lei.

De maine, in Tudor, se deschide un patinoar in aer liber, cu intrare libera pana pe 31 dec.

Deocamdata si azi am stat o ora pe gheata si am reusit sa cad doar o data si deja am avut curajul sa ma avant pe centru... e greu ca eu nu prea am conditie fizica!

Inca nu mi-am cumparat patine insa inainte de patine trebuie sa imi iau o salopeta ca e frig tata si ingheata ceva tare tare![:D]

 

Alex e acum la tenis si ii astept sa vina sa manance. Inca mai sper ca la intoarcere sa cada lat si sa doarma - ieri dupa 2 ore si jumatate de patinaj a mancat ca un baiat mare dar nu a vrut sa doarma, ma gandesc ca azi dupa doua ore jumatate de patinaj si o ora de tenis sa pice si sa dormim si noi! Bine, eu imi pastrez speranta... [bang]

 

Noi abia de maine ne vom apuca de cumparaturi. O parte din cadouri le-am pregatit deja ... Lui Alex i-am luat patine si a venit de la Qwelle o cutie care se desface si se transforma intr-o plansa de aprox 1mp cu peisaje preistorice etc si cu 2-3 dinozauri.

Am sa ii mai iau un ou cu un dragon de ala Merlin sau cam asa ceva si si-a exprimat dorinta si pentru un nou traseu Hot-Weells... cu dinozauri, normal... care se imbina cu alte trasee pe care le are mai de demult. Cam atat...

Alex a spus ca nu vrea alte cadouri si ma abtin sa il contrazic.

 

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, ma mir ca n-ai gasit la intersport, anul trecut erau multe modele.

am vazut insa la selgros acu vreo 2 sapt. nu m-am uitat prea bine la ele, Matei nu prea mai poarta.

 

 

eu sint cu piciorul rupt imobilizata in ghips 30 de zile.

unde am cazut? pe scari la spitalul elena doamna

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna la toata lumea. vad ca discutati despre idei de cadouri. eu am una, dar nu stiu de unde sa cumpar la un pret ok. pe scurt, vreau sa cumpar sotului meu un parfum (chanel) si aveam eu o sursa buna, dar cum in ultimii ani nu am mai tinut legatura... s-a pierdut. ce va intreb eu este daca stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva (vreau sa le pot mirosi) sau un site de unde ati cumparat si au fost parfumuri originale, nu tzepe! multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
Cristina, ma mir ca n-ai gasit la intersport, anul trecut erau multe modele.am vazut insa la selgros acu vreo 2 sapt. nu m-am uitat prea bine la ele, Matei nu prea mai poarta. eu sint cu piciorul rupt imobilizata in ghips 30 de zile.unde am cazut? pe scari la spitalul elena doamna@
align="right" id="quote2">o, imi pare rau de asa ghinion!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea] fierbinte ca e frig rau azi....

 

Noi tot cu tuse.... amandoua, evident... Eu deja vad ca de azi am si ceva secretii nazale apoase.... Sper ca vom fi mai bine... In general ne petrecem timpul la bucatarie... Are o placere deosebita sa ne prajiturim... Intrebarea zilei e ce prajitura facem azi?

 

buli, multa sanatate...

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacramioara multumim de cafeluta...nu stiu de ce...dar m-am trezit cu durere de stomac...sa fie varsta?

Carmen multumim mult de informatii...e grozav ce mi-ai spus...yuuupi...

 

Pupici si o zi excelenta!

 

Gabriela si baietii

 

P.S. Sanatate multa Anca...e aiurea ca acum s-a intamplat...si ca in legile lui Murphy...cand e gheata, aluneci si o patesti unde te astepti mai putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
Cristina, ma mir ca n-ai gasit la intersport, anul trecut erau multe modele.am vazut insa la selgros acu vreo 2 sapt. nu m-am uitat prea bine la ele, Matei nu prea mai poarta. eu sint cu piciorul rupt imobilizata in ghips 30 de zile.unde am cazut? pe scari la spitalul elena doamna
align="right" id="quote2">Sanatate multa si refacere rapida Anca. Ai grija sa sa nu il fortezi! Si sa faci neaparat recueprare dupa.Cristina, si noi i-am luat lui Alex salopeta tot de la intersport acum 2 saptamani... erau la reducere, 80 lei, gri si negre. Cred ca de cand cu frigul asta s-au epuizat.Sincer pentru patinoar am de gand sa imi iau si eu o salopeta de aia, indifernet cat de mare o sa arate fundul meu in ea!Lacramioara sanatate multa si voua!Gabi ne vedem la patinoar?"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...