Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dali77
buna la toata lumea. vad ca discutati despre idei de cadouri. eu am una, dar nu stiu de unde sa cumpar la un pret ok. pe scurt, vreau sa cumpar sotului meu un parfum (chanel) si aveam eu o sursa buna, dar cum in ultimii ani nu am mai tinut legatura... s-a pierdut. ce va intreb eu este daca stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva (vreau sa le pot mirosi) sau un site de unde ati cumparat si au fost parfumuri originale, nu tzepe! multumesc.
align="right" id="quote2">Exista Sefora la Felicia si la Era de asemenea este un magazin mare de parfumuri... Daca vrei originale. Din alta parte...din duty free daca ai unde..."La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele, multumesc de sustinere [pup]

chiar asa, Carmen, ai ceva experienta, stii cmva ce se poate intimpla daca m-am aventurat si m-am sprijinit in picior de m-a durut rau de tot? oare sa sun la doctor?

 

eu is in plop rau de tot cu pregatirile, abia ce intorsesem casa cu fundu-n sus ca s-o pun frumos la loc. si asa a ramas. sotulica abia se descurca cu spalat, uscat, mincare, aspirat, serviciu, alte pretentii zau ca n-am cum sa mai am de la el.

de mincare cica o sa-mi trimita mama, dar ordinea habar n-am cum am s-o descurc.

 

sa va mai spun ca am facut o eco la sin care a iesit proasta? si ca tb mamografie neaparat, dar se pare ca nici chiar in varianta simpla nu scap fara operatie.

 

hai ca m-am vaicarit destul, ma scuzati, dar nu m-am putut abtine.

 

o saptamina buna sa aveti cu spor la pregatiri [flo]

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bune, fetele.

 

Multumesc tare mult celor ce m-au sustinut in actiunea noastra de anul acesta. Am fost duminica in sat la copii, sunt tare draguti si s-au bucurat tare mult. A fost si o mica aventura pana sa ajungem la biserica, noroc de masina de teren a prietenului meu. Desi alternativa era o caruta cu zurgalai...

Multumesc inca o data tare mult. Nu nominalizez, ca e foarte probabil sa uit pe cineva, au venit fete si nu am reusit sa ma vad cu ele.

Cateva poze aici:

http://parohia-cauesti.blogspot.com/

 

 

 

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007)id="teal">id="size2">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Herra eu i-am luat aseara combinezon (pantaloni+geaca) de schi lui Calin, din Nicolina, vis-a-vis de Tutulici, inainte de Selgros. Erau de 4 si de 5 ani, foarte frumoase, insa culori deschise, dar a cazut ieri in fund in noroi si s-a dus, nu ramane lipit, material bun. Sunt 80 si ceva de lei, dar au 15% reducere la jucarii si haine. Magazinul e HV Street, dar nu cred ca are firma luminoasa. Asa ca am iesit bine. In Intersport s-au terminat cu 1 zi inainte de a merge noi si mi-au spus ca nu mai primesc. Ieri in Selgros nu mai erau decat de alea mici, mici. Bafta sa gasesti.

Idei cadouri: jucarii la cei mici, cosmetice la fini, albumul cu fotografii din vacanta comuna facut de mine, la ceilalti fini, parfum la sot (daca gasesc ce vreau - surpriza) si pantaloni (stie ca trebuie sa ii probeze), cred ca o bluza si un fierbator (ca vrea neaparat) la sora-mea si la parinti cred ca ceva pentru casa.

Acusi vin sarbatorile, asa ca va doresc Craciun Fericit, un An Nou minunat si cu mult spor in toate.

 

Constanta si Calin

Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, Constanta.

lui V nu-i vin de obicei hainele pentru 5 ani, ii sunt scurte.

cred ca o sa astept poate mai aduc totusi ca doar nu se termina iarna in ianuarie...

pana atunci ne descurcam cu pantaloni cu bretele de fas (ultimii i-am gasit la intersport) si giaca.

 

am mai cautat ieri si la magazinul cu echipament de munte din mall caciula pentru V (acelasi model, singurul de la care nu-l mananca , capul, numai ca ne trebuie mai mare); normal ca nu mai aveau decat una mica-mica, desi acum 3 saptamani era plin.

of-of

 

Anca - cum adica a iesit rea ecografia??

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, e bine sa te abtii sa te sprijini pe picior. E firesc sa te doara daca te-ai sprijinit in el. Eu l-as suna pe dr daca as simti ca durerea persista.

Am experienta dar nu iti povestesc sa nu iti vina vreo idee!!! Sa nu cumva sa faci ca mine!

Ce ai patit, ce a iesit la ecografie? Am sa iti povestesc totusi ceva: acum 12 ani cand niste dne dr au vrut musai sa ma opereze degeaba. Am trecut razant pe langa o operatie care era sa ma lase fara un ovar!!! sanatos!

Nu te du la operatii asa ca ti-a spus o dr... mai mergi la inca cineva. Si daca crezi ca Iasul nu te satisface incearca Tg Mures sau Bucuresti...

Mai vorbim pe mess...

 

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...