Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

Ieri dimineata am avut petrecerea cu pitici, apoi, dupa somn am fost la nasicul ei ca era si ziua lui, chiar de nastere si e si el Stefan... iar pe seara au venit niste prieteni.... si i-a pus sa-i cante la multi ani si sa sufle ea iar in lumanarile de la tort.... desi era deja taiat.... si lipsea o buna bucata din el.... Daca apuc am sa pun si poze... ca n-am mai pus din vara.... sa vedeti cum a ornat Stefy tortul... Mare ajutor am la bucatarie... Nu stiu daca o va tine mult.... Deocamdata ii place tare mult....

Se pare ca toata luna asta e ziua ei... ieri a primit iar o groaza de cadouri... Urmeaza zilele astea sa-i mai vina un colet de la sora mea...

 

Va ofer o [cafea] fierbinte si va doresc o saptamana usoara... Eu ma duc sa mai caut ceva activitati pentru ea... I-am promis ca am sa-i fac o hainuta groasa pentru bebe, dar vreau sa mai caut niste planse cu diferente cu... ceva care sa-i puna creierasul la treaba.... CA daca tot stau cu ea zilele astea... sa fac ceva....

Ieri am facut flori, masini si animalute cu stampile, dar eu m-am facut toata numai tus la curatat stampilele... Astea pe care le are sunt de muuuult si vreau sa-i caut sa-i iau altele mai mari dar nu stiu de unde... Ati vazut pe undeva stampile pentru copii?

 

Oana, si Stefy e necajita ca nu mai e zapada... Insa noi am reusit sa facem un om... de zapada...

 

Carmen, si noi tot pe langa casa sau pe la prieteni... Putin pe afara... Astept sa mai creasca putin sa o duc si pe ea la patinoar... Eu am o pasiune pentru asta... si poate asa imi scot si eu patinele "de la naftalina"...

 

buli, ma bucur ca esti binisor. Multa sanatate si putere sa "fii cuminte"...

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ninge asa de frumos... Noi am fost la zapada... A alergat cat a putut, a venit fleasca acasa... am bagat-o cu picioarele in apa calda... Sper sa nu raceasca... Cu greu am adus-o acasa... Acum doarme bustean.

 

Azi eram sa o patesc si eu, dar m-am ales doar cu un "muschi sucit"... Eram cu Stefy, am tinut-o pe ea sa nu cada si mi-am sucit eu mana stanga.... Acum vad ca m-a mai lasat durerea....

 

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...