Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nicolatelor si Nicolailor...LA MULTI ANI!!!! Stefan a ramas aseara la mama mea si a primit intr-o plasuta dulciuri, cam multe, dupa parerea mea. Pe la 11 ma suna sa ma intrebe ce i-a adus si acasa. Ii povestesc eu cam ce i-am pus in cizmulite, sigur, mult mai putin decat primise la mama. Iar el a concluzionat ca e numai vina mea ca a primit asa putin, pentru ca am pregatit cizmele. Daca nu le pregateam ii aducea si acasa o plasuta cu mai multe, dar asa, cat sa incapa in cizmulitele lui...[:D] Ma intreb...pana cand va mai crede in asta. Of, cat as vrea sa il tina cat mai mult inocenta si implicit bucuria acestor momente! Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare: ne organizam si noi anul acesta de Craciun? Daca vreti eu am inceput deja o campanie (pe la prieteni, pe la parintii copiilor) pentru niste copilasi sarmani dintr-un satuc in drum spre Vaslui. Cauesti, asa se numeste. Am aflat de sat de la preotul paroh de acolo si...am zis ca spre acolo imi canalizez anul acesta mica atentie. Daca vreti si voi sa contribuiti...hainute, jucarii sau ce aveti, dati un semn. Va multumesc. O zi frumoasa! Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehehe...la noi s-au facut ghetele, adidasii, chiar si slapii si au fost asezati la usa. Eu am impamantenit obiceiul ca Mosul aduce doar dulciuri...si cu regret povesteau ce norocosi sunt alti colegi caci lor in anul trecut Mos Nicolae le-a adus si jucarii...chiar si un play station portabil...ma intreb ce-or fi primit de Craciun... LA MULTI ANI TUTUROR CU NUMELE NICOLAE, NICU, NICOLETA!!!! Sa ne traiti cu numele sa fiti sanatosi si sa va bucurati de comorile voastre!!! O saptamana frumoasa si sa vedem cine va fi presedinte...ca deocamdata amandoi isi revendica Cotroceniul... Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...