Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (90)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Stefi! [s] Sa fii sanatoasa si fericita si sa ai o copilarie luminoasa si frumoasa ca tine!Imi cer scuze de intarziere... am ceva circumstante...[pup] Iar pentru Lacramioara, mamica de Stefi si sarbatorita azi, sa fii sanatoasa si fericita si sa te bucuri de toti cei dragi! Si sa fii iubita![s] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacramioara, LA MULTI ANI PENTRU STEFY!!!!1 SA creasca mare, sa fie sanatoasa si sa va insenineze viata!!!!!![flo][flo][flo]...si scuze pt intarziere... Fetelor, in ultimul timp sunt foarte artagoasa si ma enervez f repede acasa, dar partea proasta e ca tip la copii si-mi ies prostii din gura care mai tarziu i-ar putea afecta...de la ce sa fie? Am nevoie de o pauza, de pastile....cum se trateaza ??? Multumesc, Gabriela si baietii PS. Oana, am si eu cate ceva...cand e termenul limita?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! LA MULTI ANI STEFY!!! Gabi am patit si eu si pentru ca o pauza nu s-a putut, parca sunt mai bine dupa o cura de MagneB6. Cica lipsa de magneziu ne face irascibili. Pupici, Andrea [mamica] de [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"]Stefania [/url][zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007) Poze[url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] mai vechi [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/2004Stefi"] mai noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui amironeanu
Salut! ... Gabi am patit si eu si pentru ca o pauza nu s-a putut, parca sunt mai bine dupa o cura de MagneB6. Cica lipsa de magneziu ne face irascibili.
Si mediul incunjurator!!! Glumesc. Insa ieri imi venea sa stau doar in pat, sa spun lucruri pe care le-as fi regretat apoi cu siguranta la adrese diferite, sa ma manifest in general. In plus tuseam de nu mai stiam de mine! Cand am ajuns acasa si copilul reluase programul de tuse... Asa ca m-am apucat de vesnica engleza cu el si am realizat ca daca el e asa de scump si eu asa nervoasa si nu ajung decat sa tip la el, oricum copilul nu va intelege de ce! Asa ca am ignorat 'mediul', am inchis televizoarele etc si m-am asezat langa el sa lucram, sa radem sa ne simtim bine! Nici nu imi vine sa cred ce repede m-am calmat! Si ce bine ma simt! Imi promit sa nu innebunesc si sa nu ma las afectata de mizeriile 'mediului' nici in urmatorii 5 ani si sa ii tin si pe ai mei departe de astea si necontaminati, fara tv, fara talkshow-uri fara orice are legatura cu 'mediul'! As vrea sa o pot face si fara romani si Romania dar inca mai lucrez la asta[:D]! In concluzie, recomand: inchide TV-ul, nu va mai lasati 'poluati' si gradul de stress va scadea. In plus sunt evenimente culturale cu duiumul in perioada asta care va vor permite sa va relaxati! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pentru Stefy!!!! (primiti si intarziati?) Si..la multi ani si tie, Lacramioara!!![flo][flo][flo] Multumesc fetelor ce s-au oferit sa daruiasca o jucarie uitata intr-un colt, o hainuta pe care nu o mai poarta copilasii. Termenul limita e 17, pentru ca pe 20 vrem sa mergem in sat. Copilasii sunt de la 1-2 ani pana la 11-12. Daca puteti trece pe la Gradinita sa lasati...e f bine, daca nu, imi spuneti si am sa incerc sa ajung eu cumvala voi. Inca o data...multumesc! Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe - de cind s-a nascut Matei eu ma uit la tv max o ora pe sapt. si el la fel. si ce bine eeeeee bai, zau asa, cind va aud nervoase, suparate etc si mai ales ca va luati de copii, nici nu stiu ce sa va zic. in loc sa ziceti zeci de multumesc ca aveti asa niste copii frumosi destepti si sanatosi si sa va bucurati de ei si de familiile voastre va consumati neuronii certind copiii si cautindu-le defecte. nu-i frumos! [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, Gabi, amironeanu, Oana, multumesc pentru urari. M-au sarbatorit colegii la serviciu cum nici nu ma asteptam, bine, unii dintre ei... care-s mai aproape de sufletul meu.... Si sunt bine dispusa. Mai vedem mai pe seara cum am sa fiu.... Va ofer [cheers], [pahar],[berica], [pepsi], [papica]. Carmen, multa sanatate la amandoi. Si eu iau pauza de la TV... Sotul ce se mai uita... EU cu Stefy avem programul nostru si daca nu e el acasa, nici nu deschdem televizorul... Rar mai cere ea desene, dar rar inseaman la 3 luni... si atunci prefer pe CD-DVD, ca cele de pe TV sunt cu tot felul de perle... Oana, imi pare rau, dar eu inainte de ziua Stefaniei am scos tot din dulapuri si am trimis la tara... la o familie necajita.... sa nu le mai vad prin casa... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...