Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Are cineva "Maruntitorul magic"?


Recommended Posts

Am vazut la tv reclama la un [url="http://www.tvproducts.ro/maruntitor-magic.html"]maruntitor magic[/url]. Are cineva? Ma intereseaza daca pot pune rosia/cartoful si sa-mi iasa direct cubulete (fara sa pun fiecare felie in parte. Din reclama asa parea, acum nu stiu, sa nu fie vreo smecherie si sa arunc banii pe geam. Iriss [8**] mami de Yvonne [zana] si David [bum] [url="http://iriss27.blogspot.com/"]BLOG de mamica[/url][cit]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am eu, de alta firma de teleshopping, si il folosesc rarisim. Plasticul e de calitate, lamele la fel, dar daca e rosia nu beton, o face terci, ceapa zboara foile, prefer de 100 de milioane de ori Razatoarea V clasica, o am de 10 ani si e "sfanta". Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am cumparat pt sora mea. am apucat sa fac proba doar la rosie si cartof. rosia o zdrobeste, iar la cartoful intreg ai impresia ca se rupe plasticul daca apesi. a mai facut probe sora mea si mi-a spus ca e grozav la taiat legumele de la salata beof sau cum s-o scrie [mamica]mamica de cinci copilasi [grup]:Nicolae (15 oct. 2009) [bb], Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...