Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(643)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! Am venit si eu la o cafeluta de amiaza. Fetele care au declarat z1[grup][pup][pup] Referitor la cand merg finii la nasi teoretic in duminica lasatului sec de carne pt ca duminica urmatoare nu se mai mananca carne deci lasati sec cu peste. Corina si eu incerc de la ovulatie pana la Z1 sa nu beau, dar totusi daca bei maxim un pahar nu cred ca afecteaza, zic si eu. Mirunita deja s-a lasat sec de carne iar de lunea viitoare se manaca doar produse vegetale. Deci saptamana asta poti manca lapte, branza, oua , peste. Luci eu in locul tau as face test, mie imi suna a menstra falsa si a [bibe] la tine. CaMila bafta multa, sa fie [bibe]. Kitty unde esti? Spune-ne ca esti [gravi]. Tin pumnii. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele eu o sa incerc sa-mi detoxific organismul pentru o perioada. Aveam o colega care dupa o astfel de perioada a ramas gravi. Poate o merge si la mine. Deci mancare cat mai sanatoasa, fara dulciuri si cafea. Sper sa reusesc. Mai ales fara dulciuri. Eu mananc destul de multe. HSG nu o sa-mi fac nici luna asta pt ca nu avem bani, deci poate luna viitoare.[pup] pe toate. Astept vestile buneII Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camady felicitari pentru [baietel]. fetele eu de luna asta am inceput sa iau un tratament asa de capul meu. Stiu ca nu e bine dar... am zis sa incerc. O data pe zi Branca Ursului inainte de masa de pranz si dupa masa iau Catinovit 2 pastile. Acum sa vedem. Si de lunea viitoare incerc sa renunt si la zahar. Probabil cafea o sa beau una mica dimineata. O sa o incerc si pe asta. Sa vedem ce o sa iasa. Am zis ca BU iau doar o data in zi ca si asa sunt sub tensiune. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camady felicitari pt [bibe] baietel! [flo] Katy dar ce legatura are zaharul? Eu nu mai folosesc zahar de vre-un an. Dar intreb asa informativ...[pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt ziua 14 si am avut usoare dureri in ovarul drept dar foarte mici fata de luna trecuta.Mi-am facut un test de ovulatie si a 2 linie a iesit foarte slaba acum nu stiu poate am ovulat deja sau poate de acum urmeaza. Eu totusi am prestat pana acum si de acum sper sa fie bine. Va [pup][pup][pup][pup] pe toate de la A la Z.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...