Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(643)


Recommended Posts

buna seara fetele Kity sunt alaturi de tine[pup][flo], stiu foarte bine ce inseamna mai ales dupa stimulare e foarte greu sa-ti revii(cel putin eu am fost atunci ...) nici la mine nu sunt departe uratii, am toate simptomele si o durere in ceafa care nu-i stiu cauza restul fetelor care inca nu s-au testat le doresc mult noroc, se pare ca avem mare nevoie de el [pup][pup][pup] toate fetele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kitty imi pare rau pt Z1. Tin pumnii sa nu gaseasca doc nici un balaur pe acolo. Oricum laparo desfunda si trompele daca sunt putin infundate, tin pumnii sa se lase câu ochisori. Cred ca avem nevoie de un concediu noi, departe de griji, de munca si poate si de net. Tin Pumnii. Sa intri sa ne spui cum a fost. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara am venit sa va citesc si ce gaseeesc? aspirante "optimiste"?? nu e bine.. o sa avem si noi un bebe cat de curand si sa vedeti ca atunci nici nu o sa va mai aduceti aminte de clipele astea..nu mai conteaza nimic..decat sa ne indeplinim visul, da? [pup] asa ca, fuguta afara din butoi ca nu e frumos acolo.. va [pup][pup][pup] pe toate, si va ofer de azi un buchet mare de floricele, ca nu pot intra decat seara pe forum [flo][flo][flo][flo][flo] sa aveti o primavara frumoasa!!! http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioana[olala]..doamne ajuta, suna bine asta cu oboseala si sanii[pup] va pup, somn usor[pup] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...