Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Restaurant spatios pentru botez cu loc de joaca?


Recommended Posts

Buna! Urmeaza sa nasc in mai, dar am inceput deja sa ma uit dupa restaurante, mai ales fiindca botezul va fi in plin sezon de nunti si macar sa stiu de pe-acum ce optiuni sa avem. Din experienta voastra, stiti cumva un restaurant spatios (vom avea multi invitati) neaparat cu loc de joaca sau macar o terasa pe care sa alerge cei mici, tinad cont de faptul ca vor fi destul de multi copii care vor veni la botez? Ideal ar fi ceva intr-o zona cu verdeata, nu printre betoanele din Bucuresti, dar nu prea am gasit nimic pe net in sensul asta. Multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La Mogosoaia. Curte mare, padure, departe de poluare, capacitate 70 pers. Roli mami de Andrei [copil](16 ianuarie 2008) si Marc [bonjovi](9 iunie 2006) Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Gata, am gasit, o sa facem la McMoni's, am primit o oferta buna de pret de la ei, plus ca e spatios, au loc de joaca si multa verdeata. Mai gasisem foarte, foarte frumos la La Seratta in Otopeni si la restaurantul Green din complexul Green-City, dar in ambele parti era mai scump si am luat in calcul si faptul ca era oaresice distanta de Bucuresti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...