Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi smecherasi de mai-iunie 2004 (16)


Recommended Posts

Of, draga mea Irinel...[pup] Te imbratisez strans strans si ma gandesc la voi.[flo][pup][flo]

 

Albinutza, noi am inventat Easterland.[:)][pup] Acolo locuieste iepurasul...[:D]

 

Iulia P., Thomas Anthony (16 iunie 2004, http://lbyf.lilypie.com/pgYgm4.png) si David William (14 noiembrie 2006, http://lb5f.lilypie.com/wA54m5.png)

 

http://iuliapp.wordpress.com/

 

Thomas: For Earth Hour, we should all light candles like is everyone's birthday, everywhere in the world...

 

Mommy, when I smile at you, that is my way of showing you that I love you! (Thomas)

 

Our freedom starts with the prison we choose...

 

Nous sommes peut-être devenus aveugles et nous ne voulons pas le...voir.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 169
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Irinel
Fetelor o sa incerc sa fac si eu cont pe fb dar nu stiu cand apuc, noi am stat din boala in boala in ultimele luni, suntem bine da tot raman cu treburile si cu somnul in urma. Stiu ca nu intru des si n-am dreptul sa ma plang, da si mie imi trezeste nostalgii mutarea asta... Voiam insa sa ii spun Madutzei ca nu e greu sa puna salteaua de la patut inclinata, doar pui o cutie sub saltea, sau, daca preferi si nu costa mult la voi, o saltea de burete facuta pe plan inclinat, special pentru patuturi de bebelusi, da la noi aia a fost prea subtire, Maria trebuia inclinata mult. Asa ca am pus o cutie ramasa de la ceva cumparat. Ca sa nu alunece puiul mic, rulezi 2-3 prosoape mari unul peste altul, pana iese un sul gros si il pui la picioare lui si uite asa isi sprijina piciorusele acolo. Eu ii puneam Mariei si alte doua suluri intr-o parte si alta a ei (iesea cam un dreptunghi fara latura de sus, sper sa se inteleaga) ca sa nu cada in parti. Asa am vazut la spital si mi-a prins tare bine. DAr iti trebuie multe prosoape ca sa fie sulurile groase, mai ales la picioare. Pe deasupra poti pune un cearceaf mare normal, dar in doua, acoperi tot si ramane ca un cuibulet de puiut. Multi pupici, sa treaca refuxul si sa cresteti mari si sanatosi. Ieri Maria mea ar fi avut 5 ani. Mi-e tare dor de ea... Nu trebuie sa imi scrieti ceva, doar am simtit nevoia sa va spun...Iertati-ma ca nu pot sta mult.Va pup pe toateIrina, Daniel (28 Mai 2004) , David (27 Iunie 2009) si ingerasul drag Maria
align="right" id="quote2">la toti copiii am avut saltea inclinata, ca asa ne invata in maternitate. radu doarme in landoul de la carut, tot pe pplan inclinat, are o rotita care il inclina special. poricum, e mai bine acum, tota treaba e sa dea bine aerul afara.SMS 858 - Doneaza 2 EURO pentru inima copiilorid="red">Madutza 3x[mamica]:Mariucaid="red">[zana](17 Mai 2004), Andreeaid="red"> [zana](21.11.2008) si Raduid="blue">[baietel](31.03.2011)http://community.webshots.com/user/padme_ami2003?vhost=community
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paste Fericit! cu liniste in suflete si bucurie maxima!id="green">

 

[paste]

 

SMS 858 - Doneaza 2 EURO pentru inima copiilorid="red">

Madutza 3x[mamica]:Mariucaid="red">[zana](17 Mai 2004), Andreeaid="red"> [zana](21.11.2008) si Raduid="blue">[baietel](31.03.2011)

 

http://community.webshots.com/user/padme_ami2003?vhost=community

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

 

Hop si eu cu intarziere.

 

La multi ani! Amalia [s]

 

La multi ani! Lia [s]

 

La multi ani! Stefan [s]

 

Sa cresteti mari si sanatosi.

 

 

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LA MULTI ANI! Dragos [s]

 

Nu mai scrieti nimic?

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu intarziere, La multi ani, tuturor sarbatoritilorid="red">

 

 

Noi am fost plecati in Bucovina sapatamana trecuta, a f frumos, a tinut si vremea cu noi asa ca ne--am bucurat din plin de tot ceea ce am vizitat.

 

Astazi Cosmin imparte invitatiile la gradinita pentru ziua lui, sunt curioasa ce o sa-mi povesteasca cand o sa-l iau acum la pranz.

 

pupici tuturor.

 

albinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...