Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi smecherasi de mai-iunie 2004 (16)


Recommended Posts

[s] Cris [s]

Sa cresti mare si voinic! Multa bucurie si implinire sa ai in viata!

 

Albinuta Sa va fie de bine plimbarea. Cu cate zile inainte de petrecere dati invitatiile?

Si noi ii serban ziua Biei la MCDonals, avem programarea, da nu stiu cand sa dau invitatiile.

Pana acum i-am serbat ziua doar in familie.

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 169
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI, CRISULICA IUBIT!

 

Sa cresti mare, sanatos si destept, sa ai parte de muuuulta iubire!id="blue">

 

SMS 858 - Doneaza 2 EURO pentru inima copiilorid="red">

Madutza 3x[mamica]:Mariucaid="red">[zana](17 Mai 2004), Andreeaid="red"> [zana](21.11.2008) si Raduid="blue">[baietel](31.03.2011)

 

http://community.webshots.com/user/padme_ami2003?vhost=community

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Crisulicaid="blue">, sa ai parte de tot ce-i mai bun in viata ![s][s]

 

Nicoletaid="blue">, Cosmin a dus invitatiile la gradi luni, adica ieri, iar petrecerea e vineri. Pentru colegii de la tenis le-a dat mai devreme cu o saptamana. De data asta il serbam la Unirii ca e spatiul mai mare dar daca vin toti o sa fie ceva inghesuiala totusi, fiindca sunt vreo 20. Sper sa fie bine.

 

albinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Albinuta Multumesc. Ma gandesc ca daca da invitatiile prea devreme sa nu uite copii de petrecere. Cu o saptamana inainte mi se pare OK.

 

 

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

 

Nu am trecut de mult pe aici, dar am avut multa treaba, traduceri. La noi totul ok. Matei creste, face numai nebuni, nu de mult pentru a treia oara si-a spart capul, iar ieri cand m-am intors acasa Julia mi aratat ca sia facut dita mai cucuiul pe cap, cel mai nasol este ca daca se loveste deobiciei capul este acel obiect lovit. radeam cu sotul ca am sa-i cumpar casc cum au cei de la fotbalul american [:D]. Julia este bine, astezi am vizita cu ea la ortoped, cu piciorul stang merge putin stramb si facem exerciti. Eu nu stiu cum sa-l invat pe micu sa ceara la olita, acus va avea 1.9 luni si nu cere, nici nu prea vrea sa stea pe olita. El mai vrea sa suga, ieri mi-a spus cineva sa pun piper pe san, cand m-am intors acasa asa am facut si sa stiti ca nu prea i-a placut. Pe oment nu il voi chinui si ii mai dau catva timp piept, apoi il voi dezobijnui. Este un lenes si la vorbit, foarte putine cuvinte spune. Poate in curand isi va da drumul.

 

[:)] la toate

 

 

 

http://pl.fotoalbum.eu/Julia1901

 

Alus + Julia [zana] + Mateusz (Matei)

http://www.rumunski.waw.pl

[copil] [/url]

Cum sau nascut Sylwia si Julia

Cum sa nascut Mateusz

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei, pe unde sunteti? mai veniti si pe aici![:)][pup]

 

 

ce idei de cadouri aveti pentru sarbatoritii nostri?

 

noi nu i-am cumparat inca un cadou lui Cosmin si recunosc ca nu am nici o idee care sa ma multumeasca.

tocmai ma uitam la aratarea asta - Robotel Hexbug Original, dar nu cred ca-l intereseaza mai mult de 10 min.

voi ce cadouri luati copilasilor vostri?

 

 

 

albinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alus [pup] caputul lui Matei sa treaca. E la varsta la care incearca tot. Nut-i mai face griji ca nu vorbeste, o va face si pe asta.

 

Albinuta Suntem mai multe fete de aici pe Fb, pe acolo am disparut majoritatea.

Cadouri: noi ii luam Biei bicicleta anul asta si serbam ziua la Mac.

O idee ar fii sa ii iei un echipament sportiv daca mai merge la tenis. Noi cu asta ne-am scos anul trecut.

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! Alexid="blue"> Multa fericire si impliniri.

Maria Sa va traiasca flacaul cel mare. Sa va aduca numai bucurii. Distractie placuta.

 

 

 

LA MULTI ANI! Cosminid="blue"> Multa fericire si impliniri.

Distractie placuta maine.

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red"> Sarbatoarea recoltei Filmulete

 

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard) id="size2"> id="red"> id="Arial">

 

Un mare campionid="black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor sarabatoritilor!!!

Petru, LA MULTI ANI sanatosi!

Noi am avut botezul intre timp, a doua operatie a rebecai, mai avem petrecerea de ziua ei si intram si noi intr-o pauza binemeritata[:D]

 

Care este numele pe facebook? Mi-am activat contul... si nu stiu cum sa va gasesc.

 

ALBINUTA, noi i-am luat fetei un set beados si nu stiu ce lantisor cu bijuterie, bla bla. O chestie pe car a vazut-o la minimax. Bicicleta i-am luat anul trecut, s-a bucurat tare.

Ea isi mai doreste un binoclu. La jucariile pt baietei nu ma pricep insa...[:I] Deocamdata, ca o sa vin si eu in forta din urma.

 

NICO, sa aveti distractie placuta la Mac. Aveti idee la cat se vor ridica cheltuielile? As incerca si eu candva o sarbatorire in afara casei, ca mi s-a luat de curatat dupa...

 

 

Ioana, [zana]Rebeca (16.05.2004), [copil] Sara (17.04.2009) si [bebic] Tudor Andrei (16.02.2011)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru urari. Sper ca se vor distra bine cu toate ca sunt vreo 18 copii, dintre care jumatate de la gradinita.

Daca era dupa Cosmin ii invita pe toti 30 din grupa,dar nu aveau loc acolo la Mc.

Referitor la cadou el isi doreste nu stiu ce accesorii pt Wii, dar eu nu mai vroiam sa-l stimulz sa stea atat la jocuri.

Bicicleta noua zice ca nu vrea, role are, asa ca.... mai vedem

 

albinutza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...