Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Intre Basescu si Geoana, ce alegeti?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
Citat:
Dar, niciodata sa nu spuneti si sa nu credeti ca din cauza lui Basescu sau a guvernului PDL-PSd tara este in criza economica. Tara este in criza economica din cauza crizei economice mondiale. Niciodata sa nu credeti sau sa sustineti ca criza politica este vina lui Basescu. Sunt toti vinovati pentru ca nici unul nu a vrut sa faca un pas inapoi. Absolut niciunul nu a vrut sa cedeze. Este o vina impartita.
Eu spun si cred ca din cauza guvernului PDL-PSD in loc sa o luam in sus am luat-o la vale, ca este un guvern foarte prost. Si cred cu tarie ca Basescu este marele responsabil de criza politica. El trebuia sa fie mediator, adica a esuat in functia de presedinte pe care o are. Daca eu o dau in bara la servici de multe ori, ma dau astia afara. Vreau sa i se intimple si lui la fel. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009) Am [URL="http://sirimie.blogspot.com"]blog[/URL] si poze in [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=sirimie"]album[/url] [url="http://sirimie.blogspot.com/2009/07/diferenta-intre-cum-este-si-cum-ar.html"]Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie[/url] Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009"]Despre Andrei[/URL]
Acel guvern a coincis cu aparitia crizei economice.CAnd noi nu eram pregatiti pentru ca ,desi avusesem crestere,statul nu avea resurse,in mod paradoxal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 689
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Inteleg ca filmuletul ar fi fost facut in campania din 2004 pt alegerile locale, in Giurgiu parca. Ce cauta Dinu Patriciu acolo?[alcool][alcool] Bai, nene...barem aici pe forum, printre viitorii votanti ai lui Geoana macar mai gasesc opinii de bun simt, respectabile! Dar s-a ajuns la niste ordinarii si minciuni fara seaman, penibile si de prost gust. Naty mamica [copil] Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008) DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974
?Oare Basescu va fi transformat si in bataus de copii???Ce s-a intamplat dupa acel moment?Sotul meu spune ca el crede ca l-a ciupit de mana.
Sa inteleg ca daca un copil il ciupeste pe sotul tau de mana el ii arde una in figura? Si nu, Basescu nu este facut acum bataus... circulau de mult povesti despre violenta sa, atat fata de sotie cat si de colaboratori. Dar pana acum nu au aparut filmari, atata tot. Eliza si Alex (15 nov. 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, ca mama nu accept din partea nimanui sa dea pumn unui copil, niciunui copil si pt niciun motiv. Dar come ooonn! Un asemenea gest facut in 2004, in CAMPANIE, la un MITING, FILMAT, apare fix, taman, exact acum inainte de turul 2 din 2009?? Intre timp Basescu mai trecuse prin niste alegeri...prin demiterea de catre Parlament si referendum...prin atatea si atatea atacuri din partea adversarilor! Unde a zacut domnule pana acum aceasta caseta??? Ca doar, daca era pusa in circulatie acum cateva luni, cu scopul de a-l face praf, poate ca nu-l mai vota nimeni, nici nu mai candida, nu? Dar acu vine Patriciu la tv, povesteste cu mana pe inima faza asta si PAAAC, a doau zi apare filmul![alcool][alcool][alcool] Naty mamica [copil] Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008) DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliza, nu cred ca vreuna din mamele de aici gaseste justificare pentru un astfel de gest. Atata doar, mie personal, ceva imi suna extrem de fals in toata povestea asta... Pana si filmuletul ala, de 10-20 de secunde, imi pare putin tras de par. Ma rog, exista si posibilitatea sa mi se para atat de incredibil, incat sa cred ca e trucaj [:)]. Ce mi se pare, in schimb, deplorabil este reactia domnului Basescu: "poate acel copil m-a injurat, poate a spus ceva..." For the record: Basescu/Geoana, imi este absolut egal. Imi este absolut la fel de greu sa pun stampila intr-un patratel sau in celalat [:)]
Flaviana si [url="http://community.webshots.com/user/flaviana17"]Tiana Maria[/url] (20.03.2004)

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face. Ca nu toata lumea are aceleasi gusturi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui natynic
Nu, ca mama nu accept din partea nimanui sa dea pumn unui copil, niciunui copil si pt niciun motiv. Dar come ooonn! Un asemenea gest facut in 2004, in CAMPANIE, la un MITING, FILMAT, apare fix, taman, exact acum inainte de turul 2 din 2009?? Intre timp Basescu mai trecuse prin niste alegeri...prin demiterea de catre Parlament si referendum...prin atatea si atatea atacuri din partea adversarilor! Unde a zacut domnule pana acum aceasta caseta??? Ca doar, daca era pusa in circulatie acum cateva luni, cu scopul de a-l face praf, poate ca nu-l mai vota nimeni, nici nu mai candida, nu? Dar acu vine Patriciu la tv, povesteste cu mana pe inima faza asta si PAAAC, a doau zi apare filmul![alcool][alcool][alcool] Naty mamica [copil] Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008) DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Pentru tine e mai important CAND a aparut filmul, nu continutul lui??? Jesus, banuiam eu ca gestul lui Basescu va fi oricum explicat si scuzat, dar NU din partea unor mame! Eliza si Alex (15 nov. 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
am inteles ca vor apare si niste casetute cu dl goana. ************** Citesc cu placere:[url="www.supereva.ro"] Supereva.ro [/url]| [url="http://mirelablog.supereva.ro/dblog/"]Blogul meu[/url] |
te rogi cumva ca si Geoana sa pocneasca un copil, eventual mai tare ca Basescu, ca sa poti sa iti pastrezi convingerile? pe ce lume traim??? Eliza si Alex (15 nov. 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca asta este important, unde a stat caseta. E politica, in toata lumea asta se pastreaza dovezi incriminatorii si sunt scoase atunci cand "trebuie". Acu' ziceti si voi ca un anumit.. "e o magarie ca a aparut caseta tocmai acum" [:D]. Deci marea magarie nu este ca a lovit un copil, si asta demonstreaza ce fel de om este, ce fel de principii are... si "domnul" prsedinte mai si spune "m'o fi injurat". Deci nici macar nu a balbait niste scuze, ceva... Sa ne amintim si de episodul "tiganca imputita"? eu ies din discutie pt ca mi se pare de'a dreptul hipnotizant cum puteti sa gasiti scuze unui golan de teapa astuia. Votati, votati, in definitiv romanii au ce merita, nu'i asa? ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...