Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Intre Basescu si Geoana, ce alegeti?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 689
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
serenity...geoana a spus ca da 25 000 euroi la aia care se intorc acasa. d"aia il votezi sau nu?...spune sincer.[:D]
... da-aa[:D]ahaha..buna dimineata ! Probabil ca vei demonstra cele afirmate printr-un link ... In legatura cu cei 25000 de euroi n-am nici o idee , vad ca tu esti , interesat , spune sincer ...[8D] *********************** ~~ din folclorul basescian ~~ http://www.youtube.com/watch?v=qqxXn5hd-0o http://www.youtube.com/watch?v=uyp-0qWqiCQ ********************** Alexandra , mamica lui Mihaita[floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu as intreba pe cei care il sustin pe base si blameaza atata psd-ul si vin cu fel de fel de filmulete de la mineriada, de parca a avut loc ieri si nu acu N ani, nu ca eu as fi sustinatoarea psd-ului sau ca am uitat de ororile de atunci, cine i-a pus la guvernare netinand cont de crimele comise atunci??? bunica din groapa, dumnezeu s-o ierte???

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui serenity
Si un alt articol care radiografiaza foarte bine starea actuala de fapt , scris de Conducerea Redactionala a ziarului Cotidianul Scrisoare deschisa catre Presedintele Uniunii Europene http://www.cotidianul.ro/scrisoare_deschisa_catre_presedintele_ce_romania_in_pericol-102237.html ( hmm ..nu pot pune quote ca apar & % # ¤** ) *********************** ~~ din folclorul basescian ~~ http://www.youtube.com/watch?v=qqxXn5hd-0o http://www.youtube.com/watch?v=uyp-0qWqiCQ ********************** Alexandra , mamica lui Mihaita[floare3]
[:-)))][:-)))] Vezi ca Barroso tocmai i-a raspuns:l-a nominalizat pe Ciolos la functia de comisar pe agricultura.[:I]La propunerea presedintelui si guvernului,avand sprijinul celorlate partide parlamentare. Nici nu trecura doua saptamani de cand Adrian Nastase macanea despre izolare si despre faptul ca AS nu a beneficiat de sprijin pentru o functie la care era evident ca nu putea avea acces.. In alta ordine de idei,ieri credeam ca va fi toata ziua o fericire pe teve.De unde,Iohannis doreste modificarea unei legi,aceea care stabileste perioada in care poti alege intre doua functii publice,pentru a mari intervalul de la 15 zile la 4-6 luni.[:D]Atata incredere are in catindatulcareofiala ca eu inca nu am priceput cine candideaza impotriva lui TB.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui serenity s-au luat niste imprumuturi europene de pomana , tb isi face campanie manelist/electorala de 170 milioane euro ..
Cum va mesteca altii mancarica!!! Sezi Bubico 'mumos. Adica Obama cheltuie 300 de milioane in 12 luni si Basescu 170 intr'una singura!??
Invingem impreuna Romania bunului simt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesante reactii dragii mei. Din pacate,fazele astea de mistocareala de aici nu ajuta la nimic constuctiv. De ce nu incercam o abordare cu atitudini pro si contra motivate,discutate serios,care sa aiba un rol constructiv, nu doar asa..sa se mai scrie citeva pagini ale forumului? Din pacate,marea greseala a tuturor romanilor,oriunde ar fi ei,este ca stau pe margine si nu se implica.De exemplu,la cit de puternica este aceasta comunitate ar fi putut ca dupa dezbateri serioase sa formuleze o scrisoare deschisa si sa ceara socoteala punctual,unuia sau altuia dintre candidati,cu tot ce aveam de obiectat.Asta da,era ceva care ne putea aduce satisfactia ca am contribuit la ceva pozitiv.Si poate aveam apoi dreptul,peste ceva vreme,sa iesim public si sa multumim sau sa criticam ca ceva s-a schimbat( in bine sau in rau).Astea sunt chestiuni care arata ca vrem sa facem ceva de dragul viitorului copiilor nostri. Asa,aratam intr-adevar ca merita acest timp petrecut aici,impreuna. Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara permisiunea ta. - Eleanor Roosevelt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o firma si bineinteles, Geoana mi-a trimis o scrisoare la sediul social sa ma convinga de bunele sale intentii.

 

Voi ce intelegeti din chestia asta "neimpozitarea profitului va fi pastrata si va fi completata cu un sistem de deduceri fiscale menit sa vina in sprijinul IMM-urilor"?....oau nu se mai impoziteaza profitul [olala]...fug repede sa-l votez nu cumva sa se razgandeasca!

 

Dar daca era vorba despre profitul reinvestit si a fost o greseala mica de tiparire...o simpla eroare de tipar[alcool]...ma considera fraiera si incearca sa ma manipuleze?...sau sa-l iert ca a gresi e omeneste,spune o vorba din batrani?...mai io'ce naiba fac?[bang]

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...