Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 109


Recommended Posts

 

Many,era cat pe ce sa spun "stop,pagina mea"[:D]

 

Sunt superbe palarioarele,si papuceii alb cu mov m-au topit[olala]

Daca ar fi facute pe un "suport" de material si cu o talpita buna,mi-ar placea sa-i iau fetei sandalute/papucei de vara pt afara!

 

Licu,cam toate modelele de martisoare pe care le faci,merg si pt clamite(fluturasi,buburuze,floricele,inimioare etc)

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miany[flo], noi cand am facut roseola am avut fix 3 zile de febra mare, apoi inca 2 sau 3 cu bubite, fara nici un alt simptom.

 

Lili,am citit pe blog, probabil acelasi regret o sa ma incerce si pe mine, ca nu am lasat-o pe ea sa renunte singura, dar am ajuns la niste limite fizice si in contextul in care ma intorc la job nu-mi permit sa cad pe-acolo pe jos de epuizare.Un singur alaptat seara nu ar functiona cu Ari,ar manca seara si apoi iar s-ar trezi noaptea de n ori pt alint si pentru un gat de lapte.Cred ca ar bulversa-o sa-i dau seara si apoi sa nu-i mai dau noaptea cand cere.Acum doar in primele 2 nopti mi-a cerut san, in celelalte nu....ziua probabil isi mai aminteste si isi ingroapa fata intre sanii mei,a devenit un alint al nostru, o mangai si ea zambeste, vreau sa cred ca apropierea asta ii aduce un pic din alinarea pe care o avea la san, mie sigur imi face tare bine.Multumesc[pup]

 

Lumi[pup][flo][flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Licu ai vazut blogul asta ca tot vorbeati de clamite si am vazut si niste cipici de casa facuti hand made de am lesinat.Edit: palarioarele de fetite din iunie 2010 sunt adorabile dar si colierele sunt frumoasemami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) si aspiranta iar la [gravi]
align="right" id="quote2">uitati aici palariute de sa lesini pt toate gusturile[:D][:D]Pozicile de pe blog -alea cu palarioarele -sunt pozici preluate de pe net, ca le-am mai vazut pe undeva..[alcool][:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si [gravi] 13+ cu Iris/ulid="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dankutza am in casa Tamus sta in camara ca il folosesc pentru spinarea mea, nu stiam ca il pot folosi si la cucuie si vanatai, mersi de pont [pup].

 

A fost greu sa ii vad primul cucui, m-am speriat am vrut sa ma duc la urgenta cu el, pana am vb cu o prietena si a zis sa nu imi fac griji ca e doar inceputul, sa il urmaresc numai 48 ore.

 

Frica cred ca a fost mai tare din cauza ca tati e plecat de ieri pana sambata in delegatie si sunt singura pentru prima data.

 

ALI mama lui MIHAI

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...