Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)


Recommended Posts

Buna seara!

Am ajuns intr-un final si noi acasa. greu, greu.. drum de 2 ore jumate l-am facut in 4 ore jumate la dus, 5 ore la intors (desi la dus am mers noaptea, la intors ziua). Important e ca am ajuns cu bine.

 

Mihaelaid="red"> sanatate multa lui Cosmin!

 

Danaid="red"> Ana ta ce face, cum se simte? Stiu ca=ti sunt datoare cu un nr de telefon, iti scriu un mesaj.

 

 

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Poftiti la o cafea!

Dana, lume noua...cam de multisor n-ai mai dat pe la noi... Cat despre tocuri, nu m-ai vazut tu, dar mai practic...cel putin pana sa raman insarcinata nici nu aveam papuci fara toc...[alcool] Bine, ce-i drept, in ultima vreme cam rar. Ana mai vine la dansuri? Ca Iustina a zis ca n-a mai vazut-o, iar eu dau cam rar pe acolo, de obicei Mia merge cu ea.

O zi buna la toata lumea!

 

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

O cafeluta fierbintica[cafea][cafea]cu tot dragul va ofer...asa virtual(ca pana la Girov e cale lunga[:D])

Dana ,ma ingrozesc cand ma gandesc ca stai pe vremea asta afara la munca.Ai grija sa nu te ia vreo raceala naspa.Noi femeile oricum suntem mai sensibile la frig.Nu vezi ce scump e sa mergi la medic in ziua de azi?!Ce BUNICA va pune sa faceti pe vremea asta afara????Crapa pietrele de frig[pk][bang][q]

Ana e mai bine?Cosmin inca nu a facut febra,dar ii curge nasul ca la robinet,stranuta si din cand in cand are secretii si din ochisori[q]

Am inceput sa ii dau iarasi Sinupret ,Siptolin si Nurofen praf (la plicuri)...ceai la greu[pk][bonjovi][bis]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura ma bucur ca ati ajuns cu bine [pup]...dupa cum sunt soselele la noi de naspete si cum edilii nostri nu se prea obosesc sa curete drumurile de zapada.....[bang][:D]

Multumesc !Va doresc si voua multa sanatate[pup][pk][pup]

 

Multi pupicuti la toata lumea si sa aveti o zi cat se poate de frumoasa....Ca doar vine acusica Mosul!!!

Eu una deabia astept sa fac bradutul impreuna cu sotul si copilutul meu...ascultam colinde in timp ce impodobim bradul si Cosmin pune globulete pe ramurile cele mai de jos...le impopotoneaza ca o sorcova[:-)))][:-)))][:-)))][:)]Dar peste catva timp cand nu e el atent vine Mosul si le aseaza mai frumos si pe crengutele la care el nu ajunge....Ce Mosulica de treaba[olala]

Sunt frumoase sarbatorile de iarna[olala][pk][pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cosminiq
Am uitat sa va zic ca azi se deschide Billa la Unic si cica au preturi de deschidere super faine!!!!Asa o fi ????[:D]
align="right" id="quote2">Du-te repede sa vezi si ne zici si noua! [pk]Neata'!
Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Eu am vrut sa ma duc dimineata la 8 fara 10 la Billa sa fiu prima [:D] dar nu a vrut Andrada sa se trezeasca asa ca nu m-am mai dus. Am ratat premiul surpriza [:D] .

 

Am uitat sa va intreb : ati auzit de dr. Petrovici? Era sa moara, l-a dus cu elicopterul la Tg. Mures. Dar probabil stiti...

 

Dana ce mai faci? Nu am mai vorbit de un car de ani. Am sa te sun zilele asta [pup] .

 

Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...