Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)


Recommended Posts

neata fetele

o cafeaaa mare si niste covrigei beeeyy de marea simigerie,adica o noua covrigarie-petru-si ma chinui de doua zile sa iau ca e cate o coada de zici ca se dau gratis,n-am mai vazut asa ceva dar asa suntem noi...romanii...[:D][:D]oricum sunt tare buni 50 bani ,dar sa stai afara la coada.....uuuuuu......

o zi buna va doresc,ninge iar asa ca saniuta ne asteapta,pe unde foim noi allexa????prin parc,prin fata la noi pe unde se poate si prin magazin la cosmos am fost cu ea[olala][:D][:D]...

 

carmen si stefii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Hop si eu pe la voi!

Ce faceti?

Eu sunt suparata ca m-am uitat la vreme pe net si cica ploua de Craciun...si se incalzeste pana pe la 7-8 grade cu plus, de rev. la fel..naspa. [:(] Eu vreau zapada, ca anul trecut!

Daca aveti drum prin librarii, intrebati, va rog, daca au plastilina alba, ecologica...i-am luat eu odata Iustinei si acum asta cere de la Mos...si nu gasesc defel. Musai alba.

O zi buna!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora eu am luat plastilina alba de la Kaufland, dar acum vreo luna cred. Si nu stiu daca era ecologica, era din aia cu care care poti si lipi.

 

Azi am fost tare harnicuta [olala]. Am scos covoarele in zapada si am facut curatenie. Mai am bucataria dar inca n-am curaj sa ma bag [:D]. Poate zilele urmatoare cat e Alessia la cresa.

 

Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele!

Cum sa ploua de Craciun si rev[q],ce aiurea!Si tocmai cand se obisnuise si Matei cu zapada!

Lauraid="blue">,poate ies in seara asta si o sun pe Lora,imi pare rau ca am intarziat atat,dar de cand v-am sunat eu nu prea am mai iesit!

crissandradaid="blue">,inca mai merge Alessia la cresa,la ei nu e vacanta? Apropo de asta voiam sa te intreb cum e la cresa,esti multumita,se ocupa cat de cat de ei?Trebuie sa-l inscriu si eu pe Matei si inca nu stiu la care,de fapt nu stiu care sunt cresele din oras si multi mi-au zis de asta de la paharnicul!Tu cu cat timp inainte ai depus cerere sau cum ai procedat?Am inteles ca se intra greu ca nu sunt locuri si trebuie sa cunosti si da dai dreptul! Asa e? Mersi anticipat[:)]

Fetele va pup pe toate si va doresc o zi bunaa!

 

Aurora si duracell mic Robert Matei.

 

Ajutor pentru Robi

 

Robert Matei

 

Pozici

Mateut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurorra la cresa nu e vacanta. Ei nu apartin de inspectoratul scolar, au numai o vacanta vara si zilele libere de Craciun, Paste, ziua nationala si mai nou zile libere fara plata . Eu sunt multumita, nu am ce sa le reprosez. O gasesc cu pampersul schimbat, vesela, curata. Ea merge de placere in fiecare zi sta pregatita la usa de plecare. Mai sunt si eu atenta cu doamnele cu cate o punga de cafe, o cutie de bomboane dar doar atat.

Cu inscrierea e o prblema. Du-te cat mai repee, dupa sarbatori si vorbeste cu asistenta sefa. Eu m-am dus in martie si nu am mai prins loc, am intrat la o clasa nou infiintata facuta cu sponsori si cu bani de la noi.

 

Azi am luat-o e Alessia de la cresa cu sania si nu i-a placut deloc [bang]. A plans o gramada, in brate nu o puteam duce ca e grea si imbracate gros amandoua ... se uita lumea ca la urs la noi.

 

Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Ce zi superba!!![pk]Poftiti la o cafeluta[cafea][cafea][9cer]

Chiar daca e asa gerut afara si cica luni seara o sa avem un -20 de grade e foarte frumoasa iarna...Sa ne bucuram de zapada [pup]

Si noi am iesit aseara cu saniuta!!!!La noi in spatele blocului avem un delusor numai bun de sanie iar acum e la moda sa te dai cu ,,farasul'',asa au copii de prin bloc de la noi(tr sa ii caut si eu lui Cosmin)Te dai mai fain decat cu sacul..[:D]

Fetelor ma bucur ca ati ajuns la Billa.Eu nu am avut timp sa merg dar a fost soacramea si preturile sunt ca peste tot.De unde atatea cadouri?!!!Reclama e sufletul comertului!!!!

Cosmin e bine ..noroc de sinupret si septolin![pk][:)]

Astazi ne pregatim sa mergem la Galleria ca avem spectacol[olala][olala]

 

Va doresc o zi cat mai placuta ![pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...