Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)


Recommended Posts

Buna dimineata!Eu deja am pregatit cafeluta.Cine se baga???[cafea]

[pup]

Hooooopa!....e duminica!!!!cred ca dormiti mai mult astazi...e de bine!!!ca doar e Wk.

Cristina,cum a fost cu saniuta?!Cred ca Stefan vrea deacum in fiecare zi...[olala][pk][pup]

Dana,la Galleria???!!!!....a fost mai naspa la inceput ca data trecuta.Era sa imi rup gatul de agitatie sa ajung la ora 3 si am asteptat pana la 4 jumate sau chiar 5 nu mai stiu exact sa intre astia mici pe scena.Pana la urma a fost placut ca dupa ora 5 jumate au inceput colinde si uraturi.A vazut si Cosmin capra , ursul,calusarii...FOARTE EMOTIONANT!!!Eu sunt inebunita dupa obiceiurile noastre de sarbatori.Pacat ca incep incet incet sa se piarda.Chiar si la tara nu se mai pastreaza ca pe timpul cand eram eu mica.[q][:D]

Cred ca azi de la 11 o sa transmita pe Tele M spectacolul de ieri.De Mos Nicolae tot duminica la dat de la 11 si ceva.

 

Va doresc o zi super buna!!![*][*][*][*][*][cool][cool][cool][colegi][colegi][colegi][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad][cubrad]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cosminiq - Buna dimineata ,eu sunt prezenta la cafea[cafea].Dupa amiaza speram sa putem sa-l scoatem si noi pe Razvan cu saniuta[:D]( am vopsit-o aseara si trebuie sa se usuce vopseaua[alcool])

Si Razvan a vazut ieri prin spatele blocului doua caprite,cantau pe la geamuri....si i-am explicat ca vor veni si la usa si daca vrea si nu se sperie )le vom primi sa ne cante si noua...si de atunci ma intreaba incontinuu " mami cand vin capritele?" [:D] [alcool].

 

Pupici la toata lumea [pup]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i asa ca sunt super dragalasi strumfeii nostri!!!

Allexa,ce face bebica???Creste,creste...[pup][pup][pk]

La caprita si Cosmin e viteaz dar cand vine vorba de urs...[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]se cam da in spate ....

Multa sanatate si o zi superba sa avem!

Haide-ti la sanius!!!!![olala][pk][:)][cool][*][*][*][*][*][*][*][grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Bbrrr! E tare urat afara! Am fost pana la chiosc sa iau Adevarul si e un viscol...MI-a parut rau ca l-am scos pe Andrie ca l-am dus numai in brate si ne-am intors repede acasa ca e super naspa vremea desi e soare.

 

Sigur ne e de iesit afara si am auzit si eu de ploile anuntate. Nasol.

 

Numai bine va dorim!

 

Emma si Andreiid="blue"> (21.09.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutiii fetele!!![pup]

o cafeluta calda si cu lapte la ora asta inca mai mere!!![flo],niste covrigei si uite asa e soare afara[:D][:D]

da e ger afara,dar noi tot pe afar suntem ,aseara pe la 9 eram cu sania afara si stefi se tavalea prin zapada ,asa ca bagam mare cat mai zapada ca gerul nu se pune cu noi[flo][pk]

mihaelaid="red"> ,bine ca sau simtit copii bine la galerie,nu am apucat s a vad ce ai pus acii,acusicaaa si spor pe la treburi daca v-ati apucat

eu azi o sa mai umblu dupa cadouri si papa si gata apoi,miercuri fac cate ceva asa buuun si joi merem cu colinda prin sat[olala][:D][flo][:-@]asa ca distractie sa fieeee[pk][pk]

o zi buna sa aveti si sper sa ne mai auzim pana de craciun!!!!!

 

carmen si stefiii[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine.

 

Mey, mi-am adus aminte de cand scriam pe aici de luau foc tastele la PC.

 

Lunna si eu as vrea sa merg cu Casandra la Alegria din ianuarie. Numai sa vrea ea.

 

Lora voi ce mai faceti? Iustina tot cu program de dansuri si engleza?

 

Laura strumfii tai cei mari ce fac?[:D]

 

MA gandeam ca poate mai gasim ceva timp sa ne vedem - poate intre sarbatori, sau la anu'[8D]

 

Pup dulce pe toata lumea[pup]

 

'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronelaid="purple">

Ceva poze

nasterea in apa

www.elipetromed.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Poftiti la o cafea!

Ana, sper sa treci mai des pe aici..ca-n "vremurile bune"...

Iustina mai merge inca la dansuri si engleza, da, atata vreme cat vrea, merge. Cel mai mult la engleza ii place. si maine are serbare chiar.

Criss, se pare ca maine ne intalnim la Liceul de Arta.

Ce va mai fac copiii? Ce isi doresc de Mos Craciun? Noi am avut ieri la serviciu Mos Craciun pentru copii si ce credeti ca a impresionat-o cel mai mult??? Faptul ca a primit si plastilina alba...mama ei de plastilina, cat am umblat dupa ea...[bang]

O zi buna la toata lumea!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Da Lora ne intalnim maine si eu tot n-am geanta alba [bang] . Am vazut-o ieri pe Iustina, se duceau acasa, pune o multime de intrebari, a vorbit tot drumul pana la 1 Mai [:D], dar d-na are rabdare cu ea si ii raspundea.

Laura ai scapat de drumul la posta [:D Sa vad cand ajung sa pun banii in cont .

 

Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, Criss...deci te-ai plimbat ieri. [:D] Daaa, fie-mea are darul de-a vorbi intruna uneori! [alcool] Am noroc cu d-na, sper sa mai am cu ce-o plati si de-acum inainte... Poate ajungi si pe la mine in vizita cand mai vii la ai tai.

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Dupa un we 'in deplasari', incercam sa terminam si noi cumparatul de cadouri si rezolvatul ultimelor probleme pe anul asta, sa incepem 'curat' si frumos noul an. Copiii sunt bine, se bucura de vacantza. Bunica la intra in voie si le face toate poftele, sora'mea a venit de la Iasi cu o pisica mica dupa ea (a primit-o cadou de ziua ei) si shtrumphii au o gramada de treaba acum cu matza.

 

Cristinaid="red">, poate reusim sa ne intalnim pana de Craciun, ca poate vrei sa o imbraci pe cea mica in rochita aia in una din zilele astea de sarbatoare. Daca nu reusim pana atunci, pe 24 dimineata ma duc eu la soacra'mea si la bunica lui Sebi care stau acolo pe langa tine si urc eu 1 minut la tine. Vedem noi, mai vorbim.

 

O zi frumoasa! fug la treaba , apoi la cumparaturi mai pe seara[shopi]. Apropo, voi ce luati soacrelor cadou de craciun?

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...