Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)


Recommended Posts

Laura, as veni si eu la intalnire, daca se mai arata doritori... Asa, de sfarsit de an, o cana de vin fiert merge. Chiar si fara hamsii [:D].

Eu n-am luat deocamdata cadouri decat pentru copii. Lui sTefan i-am luat un laptop de jucarie ca ma innebunea de cap cu cel adevarat. Am totusi inima stransa pentru ca ma gandesc ca nu o sa-l incante avand in vedere ca nu e ca cel adevarat.

Pentru socrii nu stiu inca, ei sunt oameni practici, o marama pentru mers la biserica cum zice soacra-mea [:)] iar pentru socrul meu nu stiu inca, ceva de folosit in casa. Pentru maica-mea la fel, tot ceva practic. Poti sa-i iei si tu soacrei tale un sal frumos, ai de unde alege si ca model, culori, etc. Mie mi-ar placea sa primesc un sal moale si pufos [:)]. Pentru sot nu am luat inca nimic, sa vad ce timp mai am la dispozitie. Nici brad nu am luat, sper sa reusim azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina, unde ai vazut saluri moi si pufoase? Mi se pare o idee buna.

Pt ai mei iau ceva 'pt casa'. Si-au schimbat ceva mobila si le-ar prinde bine o veioza mai langa pat, asa ca le iau veioza si prelungitor [:D]

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Nu v-ati trezit inca?

Poftiti la cafea!

Am pus si eu cateva poze noi: Iustina

O zi buna si spor la pregatiri! Sa fiti cuminti, sa vina Mosul!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, uite ca nu mai stiu exact de pe unde am luat eu, eram in trecere, mai intram prin magazine. Stiu sigur ca am luat unul dintr-un magazin de pe Traian, cam pe unde e Asiromul (inainte sau dupa), e in dreapta cu haine, la mijloc incaltaminte si in stanga jucarii. Mai erau pe la Prima sus, cred ca trebuie mers prin magazine.

Spor la treaba! Bucatariti?

Eu am facut bradul ieri, Stefan numai pe langa el sta.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!!

o cafeluta mare si calda,un covrigel si o buc.de ciocolata[xdulci] ca mere la ce vreme e afara[olala]

doamnele mele,spor la bucatarit,sarbatori fericite sa aveti si poate ne zarim dupa craciun .....eu azi fug mai repede acasa,asa ca nu ne mai auzim decat de luni de acu,[pup][pup][flo][pegeam][pegeam][pegeam][aho][aho]

nu am detalii f multe,aseara mam intalnit cu sotul allexeiid="red"> si mia zis vestea!!a nascut allexa pe 21 noaptea(parca),un baitel mare si grasun de 3.600,sper sa nu exagerez ,dar a zis ca e marisor,sanatosi amandoi, era tare fericit si razvanell imi zicea ca mami sa dus sa scoata bebeul si era si el tare fericit[olala][flo],sper sa nu se supere allexa pe mine ca am dat vestea eu ,dar ne bucuram si noi o data cu ea si cei dragi[pup][pup]

 

carmen si stefii[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yuhuuu...avem bebe nou! [:D]

Alexa, sa-ti traiasca bebele, sa fie sanatos si mancacios si fara colici! [pup][pup][pup] Felicitari si Craciun fericit in familia marita!id="red"> [flo]

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Oare ce s-o fi intamplat cu mesajul meu ... scrisesem ieri un mesaj!

 

Oricum, o felicit acum pe Alexa sa-ti traiasca bebele, sa-ti aduca numai bucurii Si tie, in special, nopti linistite, sa fie bebe cuminte!

 

Ce faceti, il asteptati pe Mos Craciun? Noi mergem azi cu colinda si apoi il asteptam pe Mos Craciun.

 

Eu am reusit si am racit, ma tratez cum pot, sper doar sa nu se agraveze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Alexa, felicitari! Sa-ti fie bebelusul sanatos, mancacios, sa aiba o viata plina de noroc si fericire. sarabatori fericite in 4! [olala]

 

Noi suntem pe fuga, cu ultimele bagaje. Plecam la Dorohoi si abia astept sa-mi vad puiii, mi-e asa de door!!!

Va urez un Craciun fericit, cu liniste in suflete, multe zambete de copii, sanatate si belshug[pup]

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

In primul rand va multumesc pt urarile facute[pup][pup][pup].

Da,asa este ,pe data de 21,ora 1,15 a venit pe lume Stefan Teodor cantarind 3,700 [alcool] si 51 cm.

Astazi am venit acasa,bebe e cumintel,mancacios si frumooooooooos foc !!![:D]Cand am sa am timp am sa pun si cateva poze.

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...