Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut!Hai ca dau eu una[cafea][9cer]si niste prajiturele[cool][pegeam][xdulci].....imi vine sa ma[poc][poc][papica].De la atata mancare si de la atatea prajituri cate am bagat in mine zilele astea...Numai pe drumuri am fost![:D][pk]Azi e prima zi cand stam si noi acasa! Tu ce faci Dana?Cum ai petrecut craciunul?Nu ati venit la noi cu colindatul..[q]poate veniti cu uratul.Va duceti undeva de revelion?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani !!!!la toata lumea[pup][pk][flo][flo][flo][flo]si un an nou fericit si plin de bucurii!!!

LA MULTI ANI PENTRU TOATE STEFANIILE SI TOTI STEFANII !!!![pup][s][bis][bis][bis][bis][bis][colegi][cheers][cheers]

Allexa FELICITARI!!!!multa sanatate lui bebe mic,tie si la toata familia!Sa va traiasca si sa va bucurati sanatosi de noul ingeras din casa voastra!Ce frumos dar va dat Mosul[pup][pk][olala]Razvanel ce face?cred ca e super fericit si bucuros[olala][pk][:)]

Tu ce faci ?te simti bine dupa nastere?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk][pup]ziua buna fetele!!!!!!!!!!!!!!!![flo][flo]

LA MULTI ANI!!!!!PT STEFANI,PT ANUL NOU CARE VINEEEEE!!![flo][pup]

noi tot sarbatorim si iar si iar[alcool][:-@][pk][flo][pup][:D],am avut un mos plin cu daruri,macare multa ,beutura si uite asa s-a pus vreo 3 kiluteee[q][pofta],dar mai mere si zilele astea ca apoi salaaa ma mananca[olala][olala],noi sa fim sanatosi.

va imbratisez pe toate si pe toti copilasii,va doresc multa sanatate,fericire ,sa va distrati de minune si sa intampinati anul nou cat se poate de frumos[flo][flo][flo]

si dau si o cafea pe la ora asta........[8D][8D]

si cateva pozici,doar catevaa.........

 

http://good-times.webshots.com/photo/2389474560101502053HVMuWl?vhost=good-times

 

carmen si stefii[pup][pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata![pup]

Ce fac fetele???O cafeluta[cafea][cool]....o prajiturica[xdulci]asa de dimineata cred ca merge[pk]

Azi e zi plina la mine[vase][spala][rufe][curat][shopi][papica][yum][:-/]

Va doresc si voua o zi cat mai placuta!!!

Carmen ,ce printesica frumoasa!!!Ii place Alba ca Zapada..

Si eu am probleme cu kg zilele astea....asa e de sarbatori

[bang][q][:D]dar vorba ta ,,sanatosi sa fim[pk]ca sala ne asteapta[aerob][aerob][aerob].Apoi o sa fim ca niste[ispita][ispita][ispita][majoreta][majoreta][9cer]...nu ca nu am fi si acum!!1[:D]

Gata am plecat la treburi [zid][ups][:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la mine.

 

Allexa felicitari pentru puiul scump si dulce Stefan Teodor(frumos nume)! Sa va traiasca si sa fie sanatos!id="purple">id="size3">

 

Urez la toata lumea Sarbatori fericite!

 

Lunna am sa ma straduiesc sa apar mai des.[pup]

 

De cand am intrat pe forum si va citesc am ars 2 clatite[:D] Vecinii mai au un pic si cheama pompierii.

 

'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronelaid="purple">

Ceva poze

nasterea in apa

www.elipetromed.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna!

 

Carmen ce fetita faina ai acolo,o adevarata printesa!Rochitica e facuta sau cumparata?

 

Mihaela ce tot spui tu acolo?Da-le naibii de kg,noi sa fim sanatoase [:)]Eu maine ma apuc de curatenie,azi m-am bagat sa fac niste choix-uri(cred ca asa se scrie [:)]),faza e ca-mi trebuie unt pt crema si tare mi-e greu sa merg sa cumpar,si cu copil dupa mine [q]

 

cu liberele astea ne-am schimbat si programul de somn,ne culcam trz si ne trezim trz,ma intreb cum o fi cand o sa incepem activitatile,sa vezi atunci viata [:)]

 

si totusi se duce careva sa-mi cumpere unt [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...