Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (71)


Recommended Posts

Buna.

Dana daca tot se duce cineva sa cumpere unt nu imi cumpara si mie niste condimente? [:D]

 

Alessia repeta faza de anul trecut e iar bolnavioara, face febra mare, scaune apoase (acum sunt mai legate) nu a mancat vreo 3 zile (acum mai ciuguleste cate ceva). Cica e o enteroviroza, parca asa a spus dr. Si de maine am si musafiri - nasii ei. Sper sa isi revina cat mai repede.

 

Asa ca va urez de pe acum un an nou fericit, plin de bucuri,impliniri si multa sanatateid="Comic Sans MS">id="red"> [pup] .

 

Criss [mamica] de [copil] Alessia si [zana] Andrada

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Poftiti la o cafea! Penultima din an...

Scuzati lipsa, dar n-am avut net acasa si ieri n-am prea avut timp sa scriu de la serviciu.

Cu intarziere spun "La multi ani" tuturor Stefanilor si Stefaniilor! [pup]

Criss, Alessia cum se mai simte? Multa sanatate!

Sa va zic ce-am patit dimineata...ca-n filmele cu prosti...se duce Eugen in camera la Iustina sa vada ce face - ia-o de unde nu-i...eu eram in baie - zice: unde-i Iustina? Zic: hai ca nu-mi arde de glume de dimineata, e-n camera - zice sa stii ca nu e fata in camera...unde-i fata??? Si ma duc si observ aceeasi chestie...nu-i fata...cauta pe pat, cauta sub pat, cauta in dulap, in sufragerie, nimic...usa la apart. incuiata, usa la balcon inchisa...bai frate, unde eeee/??? Ne-a stat inima in loc la amandoi...cand colo, ea dormea ghemuita pe un colt de pat in dormitor - trecuse prin hol fara s-o vedem, in dormitor intuneric...n-am observat-o cand a trecut. [alcool] Dar destepti si noi...unde putea sa dispara? Nu's ce-a fost in capul nostru de n-am cautat acolo din prima.

O zi buna la toata lumea!

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Incerc si eu sa mai intru din cand in cand...cand ma lasa bebele[:D].Ieri a fost mai agitat[bang],dar azi a fost mai bine.

LORA - Razvan a inceput sa se ascunda atunci cand face vreo boacana,sau cand umbla cu cate un lucru cu care nu are voie...se baga sub masa[:D].Cand este ceva in neregula acolo ma uit prima data[:D].Sunt tare simpatici cand fac faze din astea...acusi cresc,si se schimba totul,dau de greutati etc.

Aaaaaa,stiti ce mi-a spus astazi? Mami,mucii nu locuiesc in gura,ei locuiesc in nas !!![alcool] [:D] [alcool]Scuze,ca scriu asemenea prostii,dar noi am murit de ras [:D]( bine,asa...pe sub mustata,sa nu observe el )Si perle din astea foarte dese [:D]

 

Pupici la toata lumea[pup]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Poftiti la ultima cafea din an!

Alexa, simpatic Razvanel...eu ma ascundeam sub masa cand eram mica daca venea la bunica-mea o vecina de care-mi era frica...aveam eu in cap ideea ca e vrajotoare. [alcool] Sunt simpatici tare la varsta asta, e bine sa gustam din plin boacanele si perlele lor, ca maine-poimaine cresc si devin seriosi.

 

Va urez si eu un sfarsit de an cat mai frumos si fie ca anul care vine sa va aduca numai sanatate, bucurii si impliniri! LA MULTI ANI!id="red">[pup]

 

Lora, mami de Iustina

 

Bazar pentru Robi

 

Ajutati-o pe Alina!id="red">

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

 

Allexa, Lora frumoase nazbatioare la copilutii vostri. Lora - a fost mai rau de voi pana ati vazut-o. Eu am patit ceva similar cu Casandra: cand sa iesim din bloc intr-o zi, Casandra a fugit un pic mai inainte si s-a ascuns dupa stalpul din fata blocului. M-am scurs pe jos pana am vazut-o(nu stiu cum s-a ascuns asa de bine ca n-o vedeam deloc)[:D]

 

La multi ani fericiti! Anul nou sa va aduca numai bucurii si realizari.id="size3">id="orange">

 

'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronelaid="purple">

Ceva poze

nasterea in apa

www.elipetromed.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...