Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(644)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

tzuky [grup] nu am cuvinte sa iti spun ce rau imi pare [q]! Capu sus o sa fie bine [pup]

draguta poate spargi gheata [majoreta]. Eu in timpul zilei am 37.6 temperatura si cand am fost un picut racita 37.9. Deci hai dragutaaaa!!!

Am vazut ca vorbiti de teste.. n`am facut teste de ovulatie decat 1 singura data in viata mea si de atunci gata ! bineinteles ca le-am aruncat, dar testele de sarcina imi aduc aminte ca le intorceam si eu pe fiecare parte sa ma uit poate poate se vede a II-a liniuta. Ma duceam ba la geam sa ma uit la lumina de afara ca aia din casa mi se parea inchisa si uite asa.

camcris am ras copios [:-)))]

Monique77 la Sanador Dr Dascalu iar este un medic bun. Daca vrei detalii da-mi pm. Intradevar Dr. Puia este mai bun dar ffff aglomerat.

madabout2003 la mine a fost de [bibe]. hai ca poate e si la tine [majoreta] [pup]

bradraisa da DPO = dupa ovulatie

 

Ce sa va zic de mine.. azi a vrut o doamna doctor sa se uite neaparatla bebe ca vrea sa isi dea competenta de sarcini incipiente si bebe ffff mandru ca era in centrul atentiei a stat cu fata si ii se vedeau mugurii manutelor [:D], capusorul si niste picioruse acolo lipite. Bineinteles la fel de voinic cu 163 bpm de la 158 si 1cm CRL de la 0.8 cm. Deci suntem bine. Eu as manca numai fructe!!!!! Mi-am luat azi KIWI si portocale 2kg din fiecare .. ce credeti mai e vreuna ? Am ras tot.

La munca totul e bine sefa in SFARSIT a inteles ca nu mai pot sta in picioare si ma bagat numai pe eco unde stau jos.

Aaaa am uitat hematomul s-a facut mai micut nu l-a masurat dar e VIZIBIL mai mic .. nu mai acopera jumatate din saculet acum daca mai e pe un coltisor e bine.

 

[pup][pup][pup][pup]-ici multi de molipseala poate se lasa cu 2 gravidute saptamana asta!!!

 

DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">7+

 

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...