Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(644)


Recommended Posts

Kitty[pup] nu prea cred dintr-n singur contact,tot am de o saptamana dureri premenstruale, crezand ca vine si faptul ca nu am ramas nici cand prestam toata perioada nu am luat test si astazi am stat intr-o tensiune...maine iau un test sa termin cu incertitudinea asta ca rezultatul tot ala e dar elimin stresul mai devreme

 

hai nu avea emotii, e bine ca o faci si pe asta sa stii motivul, multe fete au ramas in luna cu laparo, deci recuperarea e rapida[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui draguta
Kitty[pup] nu prea cred dintr-n singur contact,tot am de o saptamana dureri premenstruale, crezand ca vine si faptul ca nu am ramas nici cand prestam toata perioada nu am luat test si astazi am stat intr-o tensiune...maine iau un test sa termin cu incertitudinea asta ca rezultatul tot ala e dar elimin stresul mai devremehai nu avea emotii, e bine ca o faci si pe asta sa stii motivul, multe fete au ramas in luna cu laparo, deci recuperarea e rapida[pup][pup]
align="right" id="quote2">si eu am ramas din 3 contacte.. si nici acum nu stiu care ca dupa calendar perioada fertila era intre 7 si 12 ianuarie eu am prestat pe 1 ianuarie, 18 si 21 ianuarie.. deci orice e posibil.DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">7+SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draguta..cred ca stai ca pe ace...stiu sentimentul asta...brrrr..maine dimi sa-l faci..o sa ma gandesc la tine...

de-asta mi-e teama...de rezultat...sper sa fie unul bun..si sa nu am cine stie ce..si sa vina bebita cat mai curand..[pup][pup][pup][pup]

nu ai nici teste de ovulatie prin casa ca cica si alea ies pozitive in caz de sarcina...

 

ASPIRANTA LA BEBE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
fetele eu am asa o emotie pt marti la operatie de nu mai pot...[alcool][alcool][alcool][alcool]ati facut vreuna din voi laparo?sa-mi spuneti si mie cum este?ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">eu am facut laparo ce vrei sa stii?nu simti nimic i-ti face anestezie totala[:D] + tubaj asa a fost la minedupa, mie mi-a fost rau [vom] de la anestezie [pup]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
fetele eu am asa o emotie pt marti la operatie de nu mai pot...[alcool][alcool][alcool][alcool]ati facut vreuna din voi laparo?sa-mi spuneti si mie cum este?ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">eu am facut laparo ce vrei sa stii?nu simti nimic i-ti face anestezie totala[:D] + tubaj asa a fost la minedupa, mie mi-a fost rau [vom] de la anestezie [pup]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
align="right" id="quote2">tubaj?adica?ca nu ma pricep prea bine...si mie mi-a zis sa nu-mi iau nimic la mine..nici pijama..nici papuci..nimic.[alcool][alcool][alcool]ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...